Monster mı Excalibur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence güzel sen bildiğinle kal dostum.

Kullaniyorsun diye mi boyle diyorsun yoksa famboyluk mu ikisi de rezalet Monster kullananda gordum excaliburada ikisi de alınmamali sahsi gorusum fiyat konusunda cok fazla fark yok Acer ASUS MSI gibilerle mümkünse ASUS'un F15 serilerinin ic tasarimina dikkat edin ama.

Hocam Monster almanız daha iyi olacaktır fakat farklı bir modeli. Monster o kadar kötü bir marka değil içiniz rahat olsun. 1 senedir kullanıyorum hiçbir problem yaşamadım, sadece belirli oyunlarda sıkıntı oldu onları da çözdüm.

Hocam Monster'i kotülememiz parcalardan degilki oyunda bir zahmet sorun yasamayin dunyanin parasını bayıyorsunuz bizim yandıgımız sorun sistemin dayanikli olmamasi yazılım sogutma vb UV ile ilgili geziniyorum Monster -60 gibi kücük bir degeri bile kaldiramayabiliyor illaki iyi modelleride vardir tabii.

Dost peki bu laptop da CD giriş kısmı falan da var mıdır bilgin var mı pek anlamıyorum da ve sence bunu almalı mıyım çünkü kafam çok karışık ekranda sorunları çıkabiliyor diyenler var

Dost peki bu laptop da CD giriş kısmı falan da var mıdır bilgin var mı pek anlamıyorum da ve sence bunu alınır mı? Çünkü kafam çok karışık ekranda sorunları çıkabiliyor diyenler var.

Hocam cdli laptop mu kaldı onlar 2020 oncesinde kaldi artik.

Hocam cdli laptop mu kaldı onlar 2020 oncesinde kaldi artik.

Evet fark ettim 2017'den sonra durmuş.

Bunu satın aldım umarız güzeldir hayırlısı olsun :D

Evet fark ettim 2017'den sonra durmuş.

Bunu satın aldım umarız güzeldir hayırlısı olsun :D

Doğru tercih hocam Acer güzel markadır konuda hosuna gidiyor diye Monster ve excali övenlere uymamaniz iyi oldu hayırlı olsun.

Geri
Yukarı