Neden Monster alınmamalı?

Monster'ın müşteri hizmetleri yeterli değil teknik servisleri de yeterli değil kullanan arkadaşlarım var hoparlörden cızırtı gelen ghostingi olan var da var yine de kendi bilir önemli olan 2 yıl sonra laptopun ne durumda olduğu ilk aylarda zaten sıkıntı çıkarmaz aldığı fiyat kesinlikle kazıklanmasına yetmiş.

Sadece Valorant oynuyorum umurumda değil diyor fakat bende merak ettim sadece Valorant etki eder mi@ımattackhelıcopter @Bestty

Sadece Valorant oynuyorum umurumda değil diyor fakat bende merak ettim sadece Valorant etki eder mi@ımattackhelıcopter @Bestty

Sadece Valorant için o parayı vermişse yazık :D. Ne oynadığından bağımsız bilgisayar zamanla kullanılamaz hale gelecek. Biz daha fazla üstelemeyelim. 2 yıl sonra arıza çıkarsa foruma gelip beni etiketlesin. İmzama yeni link ekleyeyim :D.

Sadece Valorant için o parayı vermişse yazık :D. Ne oynadığından bağımsız bilgisayar zamanla kullanılamaz hale gelecek. Biz daha fazla üstelemeyelim. 2 yıl sonra arıza çıkarsa foruma gelip beni etiketlesin. İmzama yeni link ekleyeyim :D.

:D kabarıklaşıyor orası.

Yıldızlayalıyim bu konuyu bakarım bir ara.

Ticket atayımda Monster neden alınamz olsun konu adı :)

Diğer hocamın dediği gibi sadece valorant almışsa iyi kazık yemiş 2 yıl sonra bekliyoruz kendisini foruma siz ona hayırlı olsun deyip geçin uğraşmayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı