Monster notebook alınır mı?

theagle7

Femtopat
Daha fazla  
Monster Abra notebook alırsam sıkıntı yaşar mıyım? Forumlarda ve internette şarjı konusunda olumsuz yorumlar gördüm, kullanıcılarından yorumlarını bekliyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
@Genitour Monster'i o kadar kötülüyorsun ama, benim bir arkadaş 5.5 senedir Monster laptop kullanıyor, halen sapasağlam. Abra A5 serisinden.

Hocam Monster'in Abra modelinin geneli sıkıntılı. Fakat bazı modeller gayet iyi. Bence iyi bir model alınabilir.

Ben de kullanıyorum gayet memnunum.

Evet sürücü konusunda biraz sorun var amma velakin NVIDIA ve Intel suruculerini guncellemek icin kendi sürücü programlari var.

@Genitour Monster'i o kadar kötülüyorsun ama, benim bir arkadaş 5.5 senedir Monster laptop kullanıyor, halen sapasağlam. Abra A5 serisinden.

Hocam Monster'in Abra modelinin geneli sıkıntılı. Fakat bazı modeller gayet iyi. Bence iyi bir model alınabilir.

Benim Monster'i kötüleme sebebim sürücü desteğinin kötü olması. Tamam içindeki parçalar iyi olabilir ve buna kıyasla fiyatları uygunda olabilir lakin güncel sürücüleri yayınlamadıktan sonra ne anlamı varki ben Abra A7 v7.2'nin sürücülerini Windows Update'den kuruyorsam ki Update genelde hep eski sürücüleri kurar ve Update'deki sürücüler bile bu laptopun sürücülerinden güncel ise burada sorun vardır.

Monster kullandığı için markayı iyi zanneden insanlara kanma. Forumda türediler zaten böyleleri. Tongfang Clevo'ya göre kaliteli. Normalde kaliteli değil. Monster'da bir ürünü almak istiyorsan incelemelerini bekle.

Benim Monster'i kötüleme sebebim sürücü desteğinin kötü olması. Tamam içindeki parçalar iyi olabilir ve buna kıyasla fiyatları uygunda olabilir lakin güncel sürücüleri yayınlamadıktan sonra ne anlamı varki ben Abra A7 v7.2'nin sürücülerini Windows Update'den kuruyorsam ki Update genelde hep eski sürücüleri kurar ve Update'deki sürücüler bile bu laptopun sürücülerinden güncel ise burada sorun vardır.
Yalan yok surucu konusunda sıkinti var.

Geri
Yukarı