Monster Notebook alınır mı?

Bir Monster kullanıcısı olarak güldüm.

Hocam Abra A5 16.5.2 var bilgisayarın her yeri çıtır çıtır sesler geliyor ve genelde 85 C civarı oyun oynatıyor sistem.

Niye ızgara yakalım kardeşim mangala şarjla beraber götür Minecraft'ı aç 1000 TNT'yi diz ve patlat 100°c görür.
Niye ızgara yakalım kardeşim mangala şarjla beraber götür Minecraft'ı aç 1000 TNT'yi diz ve patlat 100°c görür.
shader ısınmayı hızlandırır etler beklemez😋

Bir monster kullanıcısı olarak güldüm.

Hocam abra a5 16.5.2 var bilgisayarın her yeri çıtır çıtır sesler geliyor ve genelde 85 C civarı oyun oynatıyor sistem. Muadilleri ile fiyat farkı varsa alınabilir yoksa 100 200 tl için alınmaz
Bende zamanında oyun bilgisayarı olmasa da plastik kasalı bir laptopu uzun süre kullandığımdan plastik kasanın bir sürü dezavantajı olduğunu deneyimleyerek öğrendim. Bana kalırsa laptop alacak olsam kesinlikle plastik kasa almamaya çalışırım.

Monster ABRA A7 V12.4 Kullanıcısıyım. Isınma problemi var tercih etmem. Termal macun + bütün temizlik işlemleri yapılmasına rağmen işlemci ısısı 95 dereceden aşağı inmiyor. Laptop eriyecek.

Monster Clevo kasaları değil tongfang kasaları tercih edin çünkü alüminyum ya da magnezyum kasa oluyor zaten özelliklerindede yazar bu. Plastik kasa alacaksanızda Lenovo'yu tercih edin.

Yeni konu açmak istemedim i5 10.nesil RTX 3050 16 GB DDR4 RAM masaüstü sistem nasıldır sizce 12.750 TL.

Masaustu ıse kotu RX6600'lu sistem bulabılırsınız muhtemelen konu açın masaüstü bolumune.

GTX 1650 AAA oyunlar dahil en düşük grafikte bile olsa 4 5 sene gider mi hocam.

O kadar sure sonra AAA oyunlarda Low'da bıle ıstenenı vermıyebılır tabii ki ilerideki oyunlara bağlı tam bılemeyız.

Yeni konular

Geri
Yukarı