Monster notebook alınır mı?

theagle7

Femtopat
Daha fazla  
Monster Abra notebook alırsam sıkıntı yaşar mıyım? Forumlarda ve internette şarjı konusunda olumsuz yorumlar gördüm, kullanıcılarından yorumlarını bekliyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam bu iki ayarı da yaptım CPU max 87 derece olduğu için 85-86 dereceye kadar çıkıyor RDR 2 sırasında sizde durum nasıl
Max 87, throttle yememiş yani.
Laptopa biraz yerden yükseklik verir misiniz?
O zaman o değerler 83 falan oluyor.
Hocam bu iki ayarı da yaptım CPU max 87 derece olduğu için 85-86 dereceye kadar çıkıyor RDR 2 sırasında sizde durum nasıl
Bu arada galiba GPU yani ekran kartı demek istediniz, 87 derece CPU için çok iyi.

Monster notebook gözümün gördüğü en kalitesiz marka ASUS MSI Dell HP bilgisayarlarım oldu ama en kötüsü berbat soğutma performansı en düşük seviyedeki malzeme kalitesi ile Monster oldu internette gördüğünüz sponsorlu reklamlara inanmayın Monster'da almayın.

Asus TUF A'yı hatırlatırım.

MSI GF kasayı hatırlatırım.

Dell G5 (3) kasayı hatırlatırım.

HP Pavilion İntel'i hatırlatırım.

Max 87, throttle yememiş yani.
Laptopa biraz yerden yükseklik verir misiniz?
O zaman o değerler 83 falan oluyor.

Bu arada galiba GPU yani ekran kartı demek istediniz, 87 derece CPU için çok iyi.
Hocam laptop hep havada duruyor. GPU 86 derece CPU 80 Max CPU çok artmıyor nedenini bilmiyorum. GPU eski ayarlarda yani orijinal turbo moddayken 83 derece oluyordu. CPU çok artmaması darboğaz mi oluyor onu nasıl anlarım hocam ?

Hocam laptop hep havada duruyor. GPU 86 derece CPU 80 Max CPU çok artmıyor nedenini bilmiyorum. GPU eski ayarlarda yani orijinal turbo moddayken 83 derece oluyordu. CPU çok artmaması darboğaz mi oluyor onu nasıl anlarım hocam ?
CPU gayet iyi ama GPU biraz daha azalmalı, benimki az çünkü ben fan ayaranı yaptım, DB 2.0 ayarını kapatın geçici süreliğine.

Hocam fan ayarinu fotoğrafını atabilir misiniz? Oyun modunda mi oynuyorsunuz turboda mi? F tuşlarının üstü el yakacak seviyede ısınıyor benimkinde
Konu Mesajı '16-19 bin TL Gaming laptop önerisi' 16-19 bin TL Gaming laptop önerisi

Bu mesajdaki fan ayarlari, ama bu mesajdaki guc ayarlari degil.
Hocam fan ayarinu fotoğrafını atabilir misiniz? Oyun modunda mi oynuyorsunuz turboda mi? F tuşlarının üstü el yakacak seviyede ısınıyor benimkinde
Bir de oyun modunda kullaniyorum, turbo modu render icin kullaniyorum.

Geri
Yukarı