Monster Notebook alınır mı?

1 yıldır kullanıyorum.Perfomansı çok iyi ancak kasa kalitesi çok kötü yani 1-2 yere düşmeyle kırılabilecek seviyede.

O kadar sure sonra AAA oyunlarda Low'da bıle ıstenenı vermıyebılır tabii ki ilerideki oyunlara bağlı tam bılemeyız.

Bence bu soruyu Google'a sorun. Monster cevaplar.

Haha görmüştüm bunu çok iyiydi.

1 yıldır kullanıyorum. Perfomansı çok iyi ancak kasa kalitesi çok kötü yani 1-2 yere düşmeyle kırılabilecek seviyede.

Sıcaklık ne durumda?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ama fan kullanmıyorum. Kullanırsanız 5 10 derece farkedebilir.
Belirli tuşlara sürekli çok yüklenirseniz soyulabiliyor. Ben çok ETS2 ve FH4 oynuyorum. W,A,S,D tuşları soyuldu.
Ben farklı markalara yönelmenizi tavsiye ederim çünkü malzeme kalitesi kötü.
Bundan birkaç ay önce ekran kırılmaları meydana geliyordu. Ekran açılıp-kapanıyordu. Servise götürdüm kontrol merkeziyle alakalı vs. dediler.

Son düzenleme:
Ama fan kullanmıyorum. Kullanırsanız 5 10 derece farkedebilir.
Belirli tuşlara sürekli çok yüklenirseniz soyulabiliyor. Ben çok ETS 2 ve FH4 oynuyorum. W, A, S, D tuşları soyuldu.
Ben farklı markalara yönelmenizi tavsiye ederim çünkü malzeme kalitesi kötü.
Bundan birkaç ay önce ekran kırılmaları meydana geliyordu. Ekran açılıp-kapanıyordu. Servise götürdüm kontrol merkeziyle alakalı vs. dediler.

İzloy clevoo.

Ben Monster notebook Abra A5 18.2.1 kullanıyorum ama ben ucuza almıştım 17000 küsüre mi almıştım şimdi pahalandı laptop çok iyi ama şeye özen gösterin laptopu kapattıktan sonra fişten çekin fişte kalırsa açılmaz aldıktan 1 gün sonra ben bunu yaşadım çok kortum ama 5 dakika sonra açıldı ben gayet memnunu kasasıda gayet kaliteli.

Ben Monster notebook Abra A5 18.2.1 kullanıyorum ama ben ucuza almıştım 17000 küsure mi almıştım şimdi pahalandı laptop çok iyi ama şeye özen gösterin laptopu kapattıktan sonra fişten çekin fişte kalırsa açılmaz aldıktan 1 gün sonra ben bunu yaşadım çok kortum ama 5 dakika sonra açıldı ben gayet memnunu kasasıda gayet kaliteli.

Sizin model tongfang kasa cünkü hocam onermedıgımız modeller Clevo kasa olanlar.

Geri
Yukarı