Monster notebook alınır mı?

theagle7

Femtopat
Daha fazla  
Monster Abra notebook alırsam sıkıntı yaşar mıyım? Forumlarda ve internette şarjı konusunda olumsuz yorumlar gördüm, kullanıcılarından yorumlarını bekliyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Daha geçenlerde demiştiniz coil whine falan var diye. 😂

Var evet :/
Hocam vallahi kulagini gece 12'de klavyeye dayarsan var :)

Daha geçenlerde demiştiniz coil whine falan var diye. 😂
Isinma sorununu cozdum 2 ayar ile, cw zaten dedigim gibi az. Adaptor kaynakli drop ise girmiyor, garip bicimde 180W yeterli oluyor. Windows 11 ise her gun verdigi buglar ile illalah ettirdi.

Hocam bende Monster kullanıyorum benim kasada sorun var diyorlar fakat daha ısı konusunda sorun görmedim 8 saattir Ultra grafikle FiveM deyim ısındı fakat fanları fullemedi. Monster alınır bence fiyat olarak avantajlı.

Hocam valla kulagini gece 12'de klavyeye dayarsan var :)

Isinma sorununu cozdum 2 ayar ile, CW zaten dedigim gibi az.
Adaptor kaynakli drop ise girmiyor, garip bicimde 180W yeterli oluyor.
Win11 ise her gun verdigi buglar ile illalah ettirdi.
Hocam ben de T5 v20.3 aldım size db2.0 açma ve isinmamasi için ayarlar hakkında danışmak istiyorum discord veya Skype var mı

Hocam vallahi kulagini gece 12'de klavyeye dayarsan var :)

Isinma sorununu cozdum 2 ayar ile, cw zaten dedigim gibi az. Adaptor kaynakli drop ise girmiyor, garip bicimde 180W yeterli oluyor. Windows 11 ise her gun verdigi buglar ile illalah ettirdi.
😂
Garip makine hocam, yazılım veya donanım tarafında sıkıntı çıkıyor genelde o markada ama en azından teknik serviş iş yapıyor.

Artık Monster bir avantajı kalmadı zaten hiçbir zaman kalitesi için tercih edilen bir marka olmadı şu anda MSI Lenovo gibi markalarla fiyat konusunda neredeyse aynılar ayrıca sürücü desteğinde çok kötüler güncellemiyorlar laptopun çıktığı yıl sürücülerı verip bırakıyorlar dışarıya bağımlı kalıyorsun sürücü konusunda tavsiye etmiyorum ben.
V20.3 ile aynı hızada Legion 5in arasında 10000 TL'den fazla fark var. Ha sen 3060 cihaza 30000 basmaya razıysan bu piyasada o ayrı konu.

Hocam ben de T5 v20.3 aldım size db2.0 açma ve isinmamasi için ayarlar hakkında danışmak istiyorum discord veya Skype var mı
İkisi de yok ama yaptığım ayarlar şunlar:
Hocam şöyle:
Oyun Modu için; PL1=60W
PL2=120w
PL4=200W
Dynamic Boost 2.0 açık, 5W

Turbo Mod için; PL1=120w
PL2=120w
PL4=200W
Dynamic Boost 2.0 açık, 15W

Böylece ne çok ısınma oluyor ne de adaptör kaynaklı drop yiyor, test ettim en mantıklı değerler bunlar.

Bence acer,monster,excalibur bu markaları alma yine de kişisel tercihtir benim sana önerim dell,msi,lenovo legiom gibi markalar al

Markaya göre yorum yapılmamalı. Örneğin sizin kötülediğiniz Monster'ın çok iyi ürünleri var.

Övdüğünüz MSI ve Dell'in de berbat modelleri var.

Acer'ı neden kötülediniz anlamadım. Bazı Ürünleri taş gibi. Özellikle Nitro.

Yeni konular

Geri
Yukarı