Monster Notebook da Technopat ile yollarını ayırdı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
bir insan ne olursa olsun ''tek yol israil'' yazmamalı, bu konuda tamamen haksız, israil katil bir devlettir ama bu da ifade özgürlüğü kapsamındadır, isteyen istediğini yazar. türkiye'yi direkt olarak ilgilendirmeyen her konuyu, işlerine öyle geldiği için toplumsal hassasiyet, din vs diye yediriyorlar. bunu da devletin her yerine çökmüş, türkiye'nin içinden geçmiş islamcılar yapıyor. başka hiç dert yokmuş gibi fetullah artığı birkaç trollün ardından, bunları konuşuyoruz. zamanında milli orduya dahi kumpas kurabilecek kadar arsız bir güruhtan bahsediyoruz gerçi; bir insanı linç edip, işinden etmek dert değil bunlar için.

yukarıda bahsettiğim güruh, bizzat sahipleri, katil israil'le ticaretine devam ederken ağzını açamaz mesela:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
@KenanBulutE değerli dostlarım değerli hocalarım kalbimizi kıracak birbirimizi üzecek bir şeyler söylemeyin hepimiz insanız hepimizin düşüncesi farklı hepimiz bir ademden dünyaya gelmedik mi? Bak ne güzel agaçlar bulutlar yağmurlar karlar bunların kıymetini bilip yaşayalım birbirimizi kırmadan üzmeden Allah CC bize verdiği şeylerin kıymetini bilerek yaşayalım şu dünyada inanın tartıştığımız şeyler boş hepimiz bir gün öbür dünyaya göç edeceğiz.
Bu güzel sözlerinize istinaden ben gidiyorum konudan valla uğraşamayacağım, yarışmacı arkadaşlara başarılar.

@KenanBulutE değerli dostlarım değerli hocalarım kalbimizi kıracak birbirimizi üzecek bir şeyler söylemeyin hepimiz insanız hepimizin düşüncesi farklı hepimiz bir ademden dünyaya gelmedik mi? Bak ne güzel agaçlar bulutlar yağmurlar karlar bunların kıymetini bilip yaşayalım birbirimizi kırmadan üzmeden Allah CC bize verdiği şeylerin kıymetini bilerek yaşayalım şu dünyada inanın tartıştığımız şeyler boş hepimiz bir gün öbür dünyaya göç edeceğiz.
Evet adam haklı , gidip menemen yemek daha mantıklı.

@AtatürkçüBirGenç hocam herkese özür dilemesini yazmışsınız ancak samimi gelmiyor insanlara. En başta ben paylaşımlarımı silmeyeceğim demişti. Hatasını anlayan adam, duygu patlamasıyla yazılan tweetlerini silerdi.

Ya bir de Recep Bey'in ilk defa yazmış olduğu tweetleri değildi. Yıllardan beri sürekli bir iğneleyici, üst sınırı aşan tweetleri vardı.

Üzgünüm ancak bir yerden sonra kuru bir özür insanlar için çok şey ifade etmez. Millet neden sosyal medyanızı çok iyi kullanın diyor? Çünkü bazı yaptığınız hataların geri dönüşü çok zor oluyor.

Oradaki birçok arkadaşı ve kendisi de senelerce emek verdi. Değer miydi o atılan tweetleri?

Sektöründe en iyilerden birisin ancak kendini kontrol edemeden halka açık paylaşımlar yapıyorsun.

Sadece Monster ile değil Technopat platformu ile de yollarını ayırdı çok üzüldüm.
Ben en çok üzüldüğüm kısım özür dileyip kimsenin bunu görmeyip daha çok üstüne gidip firmalarında hatadır özür dilemiş dememesi ve daha çok olayları alevlendirmesi ve üstüne yürümesi daha çok üzdü. Özür dilemek erdemliktir delikanlılıktır efendiliktir buna rağmen neden ama neden bir hata için birini daha çok üzmek için ileri gidilir sonuçta karşındaki özür dilemiş erdemliğini göstermiş neden neden kırılır kalpler.

Ben en çok üzüldüğüm kısım özür dileyip kimsenin bunu görmeyip daha çok üstüne gidip firmalarında hatadır özür dilemiş dememesi ve daha çok olayları alevlendirmesi ve üstüne yürümesi daha çok üzdü. Özür dilemek erdemliktir delikanlılıktır efendiliktir buna rağmen neden ama neden bir hata için birini daha çok üzmek için ileri gidilir sonuçta karşındaki özür dilemiş erdemliğini göstermiş neden neden kırılır kalpler.

Firmalar kötüye odaklanırlar hata kabul etmezler siyasi paylaşım söz konusu olduğundan özür kabul etmemişlerdir muhtemelen diyorum ya Technopat bile sıkıntıya girdi bu yüzden.

@AtatürkçüBirGenç hocam herkese özür dilemesini yazmışsınız ancak samimi gelmiyor insanlara. En başta ben paylaşımlarımı silmeyeceğim demişti. Hatasını anlayan adam, duygu patlamasıyla yazılan tweetlerini silerdi.

Ya bir de Recep Bey'in ilk defa yazmış olduğu tweetleri değildi. Yıllardan beri sürekli bir iğneleyici, üst sınırı aşan tweetleri vardı.

Üzgünüm ancak bir yerden sonra kuru bir özür insanlar için çok şey ifade etmez. Millet neden sosyal medyanızı çok iyi kullanın diyor? Çünkü bazı yaptığınız hataların geri dönüşü çok zor oluyor.

Oradaki birçok arkadaşı ve kendisi de senelerce emek verdi. Değer miydi o atılan tweetleri?

Sektöründe en iyilerden birisin ancak kendini kontrol edemeden halka açık paylaşımlar yapıyorsun.
Evet emek güzel şey emeği bilen emek verendir bende çok üzüldüm böyle şeylerin olmasına ama insanız dilimizin kemiği yok maalesef keşke olmasaydı böyle şeyler.

Eğer Recep hocam cidden kendi isteğiyle ayrılmadıysa bu karadan acil dönülmesi lazım ama bizim Türk markalarında ne kadar omurgasız olduğunu gördük.

Evet emek güzel şey emeği bilen emek verendir bende çok üzüldüm böyle şeylerin olmasına ama insanız dilimizin kemiği yok maalesef keşke olmasaydı böyle şeyler.

12 yıl belki daha fazla dile kolay? Lise öğrencisi idi o zamanlar Recep bey. Tam 12 yılını bu platforma adamış böyle olmamalıydı.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı