Monster Notebook iade edilmeli mi?

Ürünü alırken 16 ram yaparak alabiliyor muyuz yoksa aldıktan sonra manuel mi yapmamız gerekiyor içini açarken falan sıkıntı yaşar mıyım elim yatkın değil.

Merhaba. 5 gün önce RTX 3050 16 GB RAM ve i5 12500H'lı Monster laptop aldım 22 bin TL'ye. Şu an karşıma Monster alınmaz tarzı bir sürü şey çıkıyor ama şu an herhangi bir handikapını görmedim cihazın. Ayrıca yazılım mühendisliği okuduğum için laptop almam şarttı. Ve Cyberpunk 2077 oyununu denediğimde sonuçlar beni oldukça tatmin etti. Sizce iade etmeli miyim çok kararsız kaldım yoksa devam etmeli miyim?
Benim yazımı okuyabilirsin dostum. Ama bilmelisin ki her monster alan sorunsuz veya sorunlu olmuyor. Şansına bağlı.

Ürünü alırken 16 ram yaparak alabiliyor muyuz yoksa aldıktan sonra manuel mi yapmamız gerekiyor içini açarken falan sıkıntı yaşar mıyım elim yatkın değil.
Aldıktan sonra kendiniz yapmanız gerekiyor.

Hocam para iadesi gelmesi vesaire 1 haftayı bulabilir umarım zamlanmaz. 22.000 TL bandında zamlanmayacağını düşündüğünüz bir model daha önerir misiniz?

Hocam taktik şu: Monster'a iade talebi oluşturup anında diğerini satın alacaksınız. Sonrasında ASUS veya ne alırsanız gelince kutusunu açmayıp iade talebinin ret/onay olmasını bekleyeceksiniz. Diger turlu zam yerse oturur bir bardak soğuk su içersiniz.

Hocam taktik şu: Monster'a iade talebi oluşturup anında diğerini satın alacaksınız. Sonrasında ASUS veya ne alırsanız gelince kutusunu açmayıp iade talebinin ret/onay olmasını bekleyeceksiniz. Diger turlu zam yerse oturur bir bardak soğuk su içersiniz.
Hocam yenisini alacak para olsa keşke ayrıca ret gelme durumu olur mu ya daha cihazı alalı 5 gün oldu

Hocam yenisini alacak para olsa keşke ayrıca ret gelme durumu olur mu ya daha cihazı alalı 5 gün oldu
Fiyatları aynı? Limitiniz yoksa limit yükseltin, kredi kartı ile yapmıyor musunuz. Ret yerse kapalı kutuyu iade edeceksiniz zaten.

Monster'in iade politikasini bilmiyorum hocam.

Normal şartlarda hakkınız var 14 gün içinde internet alışverişinde diretirseniz alırlar. Sansinizi deneyin.

Fiyatları aynı? Limitiniz yoksa limit yükseltin, kredi kartı ile yapmıyor musunuz. Ret yerse kapalı kutuyu iade edeceksiniz zaten.

Monster'in iade politikasini bilmiyorum hocam.

Normal şartlarda hakkınız var 14 gün içinde internet alışverişinde diretirseniz alırlar. Sansinizi deneyin.
Şöyle bir durum var biz tek çekim yaptık karttan ve o kadar bütçemiz vardı hocam. Ürünü 5 gün kullandım ve iade ettim. İade edeceğim paranın gelmesini beklemem lazım sipariş verebilmem için ondan bahsediyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı