Monster Notebook oyunlarda siyah ekran veriyor

Koraykra

Hectopat
Daha fazla  
Monster Abra A7 v11.2.1 model bilgisayarım Valorant gibi FPS oyunlarında smoke tarzı yerlerle girince siyah ekran veriyor ve ekran titriyordu teknik servisle iletişime geçtim format önerdi atmayi denerken ekran hepten gitti teknik servise gönderdim yapıldı diye bana geri gönderildi Windows 11 kurup oyuna girdim ama hala aynı siyah erkan devam ediyor yazılımsal bir problem olabilir mi pedere bu olmamış deyip uğraştırırsam sıkıntı olacak bayağı.

Bilgisayarlar alakalı Windows ile değil.

PC'yi gönderirken belirttim ama ekran kartının arızalı olduğunu düşünüyorum diye yapıldı diye geri verildi bana arayıp soramiyorum da ne işlemler yapıldı diye kaydı babam yaptığından dolayı.

Oyun ayarlarından oyunuzu tam ekran yapın, sorun devam ederse tam ekran pencereli yine devam ederse Pencereli'de oynayın.

Sadece Valorant'ta olan bir şey değil maalesef stardey walley oynarken de oluyordu.

Monster Abra A7 v11.2.1 model bilgisayarım Valorant gibi FPS oyunlarında smoke tarzı yerlerle girince siyah ekran veriyor ve ekran titriyordu teknik servisle iletişime geçtim format önerdi atmayi denerken ekran hepten gitti teknik servise gönderdim yapıldı diye bana geri gönderildi Windows 11 kurup oyuna girdim ama hala aynı siyah erkan devam ediyor yazılımsal bir problem olabilir mi pedere bu olmamış deyip uğraştırırsam sıkıntı olacak bayağı.
Ben de aynı bu sorunu yaşamıştım ve teknik servise gönderdiğimde sorunum çözülmüştü. Tamamen şans işi teknolojik aletler hele ki Monster.

Git açık açık söyle hem para verip hem rezil olmak olmaz bence babana söylemelisin zaten bakım desteği oluyor sanırım sınırsız garantisi varsa bir de direk yollayın tekrar bence para vermişsiniz o kadar.

Git açık açık söyle hem para verip hem rezil olmak olmaz bence babana söylemelisin zaten bakım desteği oluyor sanırım sınırsız garantisi varsa bir de direk yollayın tekrar bence para vermişsiniz o kadar.
Öyle ama ben de bu olduğunda peder söyleyememiştim ve çekinmiştim, aile içi ilişkilerini bileyemeyiz kral.

Yeni konular

Geri
Yukarı