Monster Notebook'a Sound Blaster Cinema 6+ kurulmuyor

Lucyan

Centipat
Daha fazla  
Sound Blaster cinema uygulamasını kurmaya çalıştığımda bir hata alıyorum. Gönderdikleri flash bellekten deniyorum aynı problem. Monster Notebook internet sitesinde sürücüler kısmından indiriyorum orada da aynı hata karşıma çıkıyor. Ne yapmam gerekiyor?
Hata: This program does not Support ther version of Windows your Computer is running.
(Lisanslı Windows 10 Pro kullanıyorum)

Son düzenleyen: Moderatör:
Bugün T7 v20.4 aldım. Aynı sorunla cebelleşiyorum. Sürücü sayfasındaki Sound Blaster sürücüsünü indirdikten sonra "creativeaudioeffectscomponentınstaller_2.02.01.38" kurmaya çalışırken aynı hatayı alıyorum. Bu uygulamayı kuramadığım için sb programı ses kartını görmüyor.

Tulpar T7 19X serisinden eski sürüm olan "creativeaudioeffectscomponentınstaller_2.0.0.36" olanı indirip kurabiliyorum fakat sb programı yine görmüyor.

Windows 10 kullanıyorum ve tüm sürücüleri güncelledim. Birkaç yerde Windows 11 kurunca bu sorunun düzeldiğinden bahsediyorlar. Windows 11 kullanmak istemiyorum.

Takipteyim, çözüm bulursam paylaşacağım.

Bugün T7 v20.4 aldım. Aynı sorunla cebelleşiyorum. Sürücü sayfasındaki Sound Blaster sürücüsünü indirdikten sonra "creativeaudioeffectscomponentınstaller_2.02.01.38" kurmaya çalışırken aynı hatayı alıyorum. Bu uygulamayı kuramadığım için sb programı ses kartını görmüyor.

Tulpar T7 19X serisinden eski sürüm olan "creativeaudioeffectscomponentınstaller_2.0.0.36" olanı indirip kurabiliyorum fakat sb programı yine görmüyor.

Windows 10 kullanıyorum ve tüm sürücüleri güncelledim. Birkaç yerde Windows 11 kurunca bu sorunun düzeldiğinden bahsediyorlar. Windows 11 kullanmak istemiyorum.

Tünelin sonunda ışık yok gibi ya. Ben de denedim binbir türlü şey. Aynı şekilde Windows 11'e yükseltmek istemiyorum o ayrı sorunlu. Çözüleceği de kesin değil hem. Umarım hallolur bir şekilde.

SBC indirin.

Önce SpeakerEQTongFang_2.0.0.8 kurun bilgisayarı yeniden başlatın.

Ardından CreativeAudioEffectsComponentInstaller_2.1.14.0 Kurun program açılacaktır.

Creative programını kurduktan sonra uygulama simgesi gelmez ise aşağıda ki bağlantıdaki uygulamayı da kurun.

20.4 cihazım. Normalde kullanmıyorum SBC yi ancak konuyu görünce kurdum problemsiz çalıştı.

1670927709930.png

Yeni konular

Geri
Yukarı