MONSTER Q63MS-17628 17.3" Alınası Mı?

yasirkula

Hectopat
Merhaba,

Laptop: MONSTER® Q63MS-17628 17.3" - MONSTER® Notebook » 17.3" MS-1762 ( GTX670M )

Bu model Monster sizce alınası mıdır? Alırsam 1. harddisk olarak "120GB Kingston HyperX 3K SSD Disk 6GB/sn", 2. harddisk olarak "750GB Seagate® 3GB/sn 7200RPM 16MB ST9750420AS" şeklinde özelleştirmeyi düşünüyorum. O zaman fiyatı 3500'e çıkıyor ama alttaki siteden 200 TL'lik indirim kuponu alarak (kupon legal diye düşünüyorum zira Monster Facebook sayfasında birkaç kez paylaştı bu siteyi) 3300'e düşürürüm. Kaygım ekranın "devasa" olması. Masaüstü mü laptop mu belli değil :p

İndirim kuponu: Monsternotebook.com.tr'de 300 TL'ye Varan İndirim!

Monster konusunda, bu laptop konusunda düşünceleriniz neler?

Yorumlarınızı bekliyorum.

Monster tahsilatı çok geçe bırakıyor. Aslında iyi bir firmadır. Ama geç teslim etmesi kötü bir durum.

Tabii bazı erken teslim tarihlerini yakalarsanız sizin için iyi olur.

Sizin gösterdiğiniz Notebook gerçekten bu fiyata güzel ayrıca GTX 680M kullanıyor.

17" kullanan biri olarak söylüyorum. Eğer laptopu taşımak için doğru çantaya sahipseniz(ki ben değilim :D) gayet rahat oluyor taşıması. Tabi ben 17" aldım hem oyun hem grafik ve photoshop'ta kullanmak için.

Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı