Monster rezaleti

ergencokur

Hectopat
Bakım için götürdüğüm laptopumda iki tane vida çiziği var. Ayrıyeten laptopumu istediğimde sözde görevli eleman özensizce masaya sertçe bıraktı hiçbir sargı veya poşetleme işlemi yapılmamıstı. Götürebileceğim bir poşet istediğimde alt çekmecelerden eski bir poseti bulup önüme fırlattı. Bu şekilde terbiyesizliğe uğradım nereye şikayet ederim? Ve ne yapmam lazım? ( yer: İzmir konak Monster teknik servisi)

20220912_222359.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Müşteri hizmetlerini arayıp olayı düzgünce anlatın. Şikayet vara konu açın abartılacak bir şey değil de tabii ki olmasını kimse istemez. Ne yapabilirler bu konuda belki bir hediye falanda verirler.

Bakım için götürdüğüm laptopumda iki tane vida çiziği var. Ayrıyeten laptopumu istediğimde sözde görevli eleman özensizce masaya sertçe bıraktı hiçbir sargı veya poşetleme işlemi yapılmamıstı. Götürebileceğim bir poşet istediğimde alt çekmecelerden eski bir poseti bulup önüme fırlattı. Bu şekilde terbiyesizliğe uğradım nereye şikayet ederim? Ve ne yapmam lazım? ( yer: İzmir konak Monster teknik servisi)

Eki Görüntüle 1516252
Monster sitesinden yardım ve desteğe başvurabilirsiniz, E-posta, telefon numarası gibi iletişim araçları vardır, onlar ile iletişim kur.

Geçmiş olsun. Monster kalitesi diyorum, yapcak bir şey yok. Kamera kayıtlarını talep edin, tüketici hakem heyetine başvurun.

Müşteri hizmetlerini arayıp olayı düzgünce anlatın. Şikayet vara konu açın abartılacak bir şey değil de tabii ki olmasını kimse istemez. Ne yapabilirler bu konuda belki bir hediye falanda verirler.

Ne demek " abartılacak bir şey yok " gayet de abartılacak bir şey bu. Düşünün telefonunuzu ya da bilgisayarınızı hatta televizyonunuzu servise veriyorsunuz ve çizik alıyorsunuz. Sürekli gözünüze batacak bir şey bu. Burada çok büyük maduriyet mevcut. Müşteri hizmetlerini arayın ya da olduğunuz ildeki başka bir servise gidip durumu anlatın. Ekranınızın değişimin talep edin ve ekstra olarak sizinle ilgilenen kişiyi de şikayet edin. Müşteri her zaman haklıdır.

Bildiğim kadarıyla servise verdiğiniz zaman bakıma ya da tamire başlamadan önce ürünün fotoğraflarını çekip sitelerine ekliyorlar takip edebilmeniz için. Bu çizik olan yerin görselleri orada varsa çiziksiz halde onları kaydedin. Önce Monster'ın kendisine şikayet edin kendi servislerini. Eğer sizi tatmin edecek şekilde bir özür dilemezlerse şikayetçi olun.

Bu durumun başınıza diğer markaların servislerinde de gelebileceğini unutmayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı