İtopya Rezaleti

Ankara'da yaşıyorum ve öyle bir imkanım ne yazık ki yok hocam.

Alacağım zaman Vatan'da stoklar bomboştu, bunlar da 23 Nisan indirimi yapmıştı almış bulunduk. Şu anda tek derdim paramın bana bu rezaleti yaşatan firmada kalmaması ve iade almak.

Her türlü alırsın paranı o dert değil zaten adamların çalmak gibi bir derti yok şu anda sıkıntıları adamlara ulaşamamak bu kadar sponsor olup reklam vereceklerine adam akıllı bir çalışan alsalar belki de herkesin aldığı çok güvenilir bir firma olurdu.

Hocam hazır sistem almamak lazım ama yine de İtopya gerçekten rezil bir firma.

Sıkıntı hazır sistemler değil hocam öyle olsa zaten kimse hazır sistemlere bakmazdı.
Burada asıl sıkıntı İtopya sipariş ettiğim termal macun 9 günde kargoya verildi avuç kadar şey.

Her türlü alırsın paranı o dert değil zaten adamların çalmak gibi bir derti yok şu anda sıkıntıları adamlara ulaşamamak bu kadar sponsor olup reklam vereceklerine adam akıllı bir çalışan alsalar belki de herkesin aldığı çok güvenilir bir firma olurdu.
umarım çok üzün sürmeden alırım hocam. organizasyonlarında genel olarak bir sıkıntı var firmanın, ben öyle düşünüyorum
3. arayışımda da yüzüme kapattılar, videoya da çektim ama atmanın gereği yok diye düşünüyorum. Şu anda başka numaran 4. kez ulaşmaya çalışıyorum bakalım ne olacak. Sanırım yine yüzüme kapatacaklar :D

4. seferde başka bir numaradan aradığımda, yine 50 dakikalık bir bekleme ardından ulaşabildim ve iade sürecini başlattırdım arkadaşlar. Umarım kısa sürede iadeyi alabilirim ve hikayenin sonu bu olur. Para iadesi gelince de buraya yazacağım. Başımdan geçenleri ne eksik ne fazla, şeffaf bir şekilde sizlere aktarmaya çalıştım. Yorum yapanlara teşekkür ederim.

Son düzenleme:
Sıkıntı hazır sistemler değil hocam öyle olsa zaten kimse hazır sistemlere bakmazdı.
Burada asıl sıkıntı İtopya sipariş ettiğim termal macun 9 günde kargoya verildi avuç kadar şey.

Hocam genelde İtopya'dan hazır sistem alınca Çin'den merdiven altı işlemci, anakart, ekran kartı vb. hazır sisteme ekliyorlar sonra sana gelince(ya da büyük ihtimal gelmeyince)daha 1 hafta olmadan arıza çıkartıp müşteri hizmetlerine asla bağlamazlar ,bu İtopya işleri genelde böyledir.

İlginç, İtopya için madem bu kadar şişiriliyor, neden bir şube daha açmıyor? Yada telefonlara bakan elemanların sayısını arttırmıyor?

Çünkü sığ görüşlü bir milletiz. 1 işi 3 kişi halledecek ise, o işi 1 kişiye kitleriz. 2 kişinin maaşı cebimizde kalır diye seviniriz. Halbuki 10 müşteri gidiyor bu gibi konulardan. Bu kadar büyüdüler, ama neden genişlemediler.

Dar vizyon = Çöp.

Geri
Yukarı