Monster T5 v21.6 vs T7 v25.1

Semih087

Decapat
Daha fazla  

Iki modelden birini alacagim hangisi daha iyi bir tercih olur hangisi daha uzun ömürlü olur.

İki cihaz arasında kalite olarak 25.1 ama aralarında büyük bir ağırlık farkı var biri 1.7kg diğeri 2.9kg. 21.6'nın ekranı QHD ama kullanıcıya bağlı bu bir eksi olabilir. 25.1 de sürücü problemi yaşayan çok onu da göz önünde bulundurmak lazım.

Iki modelden birini alacagim hangisi daha iyi bir tercih olur hangisi daha uzun ömürlü olur.

Benim tercihim hafiflğinden T5 olurdu.

İki cihaz arasında kalite olarak 25.1 ama aralarında büyük bir ağırlık farkı var biri 1.7kg diğeri 2.9kg. 21.6'nın ekranı QHD ama kullanıcıya bağlı bu bir eksi olabilir. 25.1 de sürücü problemi yaşayan çok onu da göz önünde bulundurmak lazım.

Sürücü problemi derken Windows 11 ile olan driver sıkıntısını mi diyorsunuz yoksa kontrol merkezi yok onu mu kasettiniz.
Windows 11 değil, ses sürücülerinden çok sıkıntı çeken var.

Ilk başlarda sıkıntı varmış zaten evet sonradan o sorunun duzeltildigine dair bilgi almistim.

Hangi bakimlardan.
V25.1 daha iyi gibi.

Hangi bakımdan.

Sürücü problemi derken Windows 11 ile olan driver sıkıntısını mi diyorsunuz yoksa kontrol merkezi yok onu mu kasettiniz.

Ilk başlarda sıkıntı varmış zaten evet sonradan o sorunun duzeltildigine dair bilgi almistim.

Hangi bakimlardan.
Kişiden kişiye değişir, sürücü kurmayı biliyorsanız tamam. İlk başlarda mı sıkıntı varmış orasını bilmiyorum 3-4 gün önce bir konu gördüm ses sürücüsü kurulmuyor diye.

sürücü problemi falan yok cihazın aktif olarak kullanmaktayım üç haftadır t7 v25.1 hiç ama hiç düşünme direkt al msı gp76 anakartına soğutmasına varana kadar ses sürücüsünde problem falan yok eski gönderilere göre yorum yapıp insanları yanlış yönlendirmeyin o driver değiştirildi şuanda cihazı hiçbir sorun yok

Yeni konular

Geri
Yukarı