Monster T7 22.1 alınır mı?

Kardeşlerim alınır mı? Bana her turlu bilgi verirseniz çok memnun olurum. Tekrar teşekkürler ediyorum.

1 TB M.2 SSD yaparsan alınır. Monster ve Casper kötü diyenler var benim düşüncem her şey kullanıcıda bitiyor 7 yıl Casper kullandım arkadaşlarım Monster laptop aldı gayet memnunlar. Aldığın ürünü iyi araştır ona göre kullan malzeme kalitesi kötü çünkü ama sunduğu özellikler iyi tercih senin.

13K üstü bir parayı hak etmez. Büyük bir touchpadı var lakin yumuşak değil. En ufak terleme durumu oluştuğunda algılamıyor. Ses kalitesi kötü, işlemci soğutma bloğu klavyenin ortasından geçiyor, klavyenin bulunduğu kasa metal olduğu için ısıyı doğrudan iletiyor. İletilen bu ısıyı oyunda değilken bile hissediyorsunuz.
Bu sorun 19.7 kasasında yoktu ancak v21 ve v22lerde bulunuyor. 19.7 kasa tekrardan üretilirse tereddütsüz alın.
Bunun dışında
Soğutma performansı iyi
Ekran çözünürlüğü güzel
RTX 3060, 2K çözünürlük için yetersiz kalıyor. Cihaz 3070 olsa neyse. 130 fps vermesi gereken oyunlar 2k cozunurluk sebebiyle 70 - 80 veriyor. 165hz yenilemesi olan PC'de 2K çözünürlük uğruna 70 fps oynamak hiç te keyifli değil.
Oyun çözünürlüğünü 1920x1080 yaptığında ise ekran kenarlarında yırtılmalar oluşuyor.

1 TB M.2 SSD yaparsan alınır. Monster ve Casper kötü diyenler var benim düşüncem her şey kullanıcıda bitiyor 7 yıl Casper kullandım arkadaşlarım Monster laptop aldı gayet memnunlar. Aldığın ürünü iyi araştır ona göre kullan malzeme kalitesi kötü çünkü ama sunduğu özellikler iyi tercih senin.

Alüminyum kauçuk diyor bu üründe diğer ürünlere göre malzeme kalitesi iyi değilimi.
Casper ve Monster'dan uzak dur.

Kanka neye göre söylüyorsun? Kullandın mi? Veya hiç deneyimledin mi? Ona göre soyluyorum.
Laptop konularinda bilgilisiniz diye biliyorum, onermeniz ilginc geldi. Urunlerinin %99'u kotu olan markanin bu modeli neden tercih edilmeli? Aciklarsaniz sevinirim.

Herkesten biliyorum kullanan insanlar memnun o yüzden sizlere bu soruyu sundum %99 olarak çok abarttın kanka.

Kanka neye göre söylüyorsun? Kullandın mi? Veya hiç deneyimledin mi? Ona göre soyluyorum.

Hayır kullanmadım ama forumdan ve incelemelerden, sorunu fazla olan bir marka olduğunu biliyorum. Garantisinin iyi olmadığını, çok ısındığını, sürekli sorun verdiğini diğer markalara göre daha çok duyuyorum. Bende Monster düşünüyordum ve alırsam Monster alırım diyordum ama forumda biraz araştırdıktan sonra vazgeçtim.

T7 V22.1 ve T7 V21.6 modellerini alıp iade etmiş birisi olarak şunları söyleyebilirim:
1- Gelecek ürün tamamen şans meselesi iyide çıkabilir kötüde bildiğin kumar. Benim şansıma ikisi de kötü çıktı.
2-v22.1 de yoğun ışık sızması vardı v21.6 da ise işlemci fanından garip bir ses geliyordu ikisini de aldıktan 3-5 gün sonra iade ettim.
3- İade süresi 30 güne uzatılmış deneyip iade edebilirsin o konuda çok rahat bir firma.

Hayır kullanmadım ama forumdan ve incelemelerden, sorunu fazla olan bir marka olduğunu biliyorum. Garantisinin iyi olmadığını, çok ısındığını, sürekli sorun verdiğini diğer markalara göre daha çok duyuyorum. Bende Monster düşünüyordum ve alırsam Monster alırım diyordum ama forumda biraz araştırdıktan sonra vazgeçtim.
Bir şey aldın mı şu an?

Son düzenleyen: Moderatör:
Herkesten biliyorum kullanan insanlar memnun o yüzden sizlere bu soruyu sundum %99 olarak çok abarttın kanka.
T7 V22.1 ve T7 V21.6 modellerini alıp iade etmiş birisi olarak şunları söyleyebilirim:
1- Gelecek ürün tamamen şans meselesi iyide çıkabilir kötüde bildiğin kumar. Benim şansıma ikisi de kötü çıktı.
2-v22.1 de yoğun ışık sızması vardı v21.6 da ise işlemci fanından garip bir ses geliyordu ikisini de aldıktan 3-5 gün sonra iade ettim.
3- İade süresi 30 güne uzatılmış deneyip iade edebilirsin o konuda çok rahat bir firma.
Abarttigimi dusunmuyorum. Buradaki sorunlari yasayan birisi bilgisayardan anlamasa kafaya takmaz, memnunum derdi. Rampage en iyi marka diyenler var, her Monster urunune memnunum diyene neden inanayim?

Yeni konular

Geri
Yukarı