Monster T7 V25.1 sipariş ne zaman hazırlanır?

Syasar81

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. 30 Eylül tarihinde ben de bir T7 V25.1 sipariş ettim. Siparişimi trendyoldan verdim ancak 4 gün geçmesine rağmen hala "siparişiniz hazırlanıyor" diyor. Monster'ın kendi sitesinden alanların kargolarına öncelik mi veriliyor acaba? Sizlerin siparişleri kaç gün sonra gönderime çıkarıldı, hatırlıyor musunuz?

Arkadaşlar merhaba. 30 Eylül tarihinde ben de bir T7 v25.1 sipariş ettim. Siparişimi Trendyol'dan verdim ancak 4 gün geçmesine rağmen hala "siparişiniz hazırlanıyor" diyor. Monster'ın kendi sitesinden alanların kargolarına öncelik mi veriliyor acaba? Sizlerin siparişleri kaç gün sonra gönderime çıkarıldı, hatırlıyor musunuz?

Hocam 10 gün sürüyor.

Arkadaşlar merhaba. 30 Eylül tarihinde ben de bir T7 V25.1 sipariş ettim. Siparişimi Trendyol'dan verdim ancak 4 gün geçmesine rağmen hala "siparişiniz hazırlanıyor" diyor. Monster'ın kendi sitesinden alanların kargolarına öncelik mi veriliyor acaba? Sizlerin siparişleri kaç gün sonra gönderime çıkarıldı, hatırlıyor musunuz?

Ben Hepsiburada'dan aldım 8 Ekim deniyordu ama hemen verildi site ayırt ettiklerini düşünmüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba. 30 Eylül tarihinde ben de bir T7 v25.1 sipariş ettim. Siparişimi Trendyol'dan verdim ancak 4 gün geçmesine rağmen hala "siparişiniz hazırlanıyor" diyor. Monster'ın kendi sitesinden alanların kargolarına öncelik mi veriliyor acaba? Sizlerin siparişleri kaç gün sonra gönderime çıkarıldı, hatırlıyor musunuz?

Merhabalar. Ben de v25.1. 1 alarak kervana katıldım. Sizinle aynı tarihte kendi sitelerinden aldım. Henüz üretimde ve bilgi almak için aradığımda yarın yani salı günü kargoya verileceğini söylediler.

Merhabalar. Ben de v25.1. 1 alarak kervana katıldım. Sizinle aynı tarihte kendi sitelerinden aldım. Henüz üretimde ve bilgi almak için aradığımda yarın yani salı günü kargoya verileceğini söylediler.
Dediğiniz gibi oldu gerçekten... Bugün verildi kargoya.
Gelmesi biraz gecikmeli olsa da umarım üründe bir sıkıntı çıkmaz.
Sizce Windows 10 mu kurmalıyım yoksa 11 mi? Araştırdığım kadarıyla 11'in pek bir artısı yok gibi görünüyor.

Dediğiniz gibi oldu gerçekten... Bugün verildi kargoya.
Gelmesi biraz gecikmeli olsa da umarım üründe bir sıkıntı çıkmaz.
Sizce Windows 10 mu kurmalıyım yoksa 11 mi? Araştırdığım kadarıyla 11'in pek bir artısı yok gibi görünüyor.
Benimde tek temennim ürünün sorunsuz gelmesi. Servisle pek uğraşmak istemiyorum, umarım dilediğimiz gibi gelir.

Windows 11 beta sürecinde diye biliyorum. Bu aşamada geçmenin pek bir artısı yok. Güncel uygulama ve oyunlar optimize edilmemiştir henüz. Artıdan çok eksi getirebilir.

Geri
Yukarı