Monster T7 v25.1 USB'den format atılmıyor

MehCos

Femtopat
Daha fazla  
İki sefer ekrandaki fiziksel hatalar sebebi ile servise giten T7 v25.1 model bilgisayarıma bu sefer de format atamıyorum ne yazık ki. USB'e düzgünce yazdırdım her zaman format attığım gibi Windows 10'u bilgisayara taktığımda zaten tuşlardan ne BIOS'a ne de Boot'a girebiliyorum o yüzden Shift+restart yaparak giriyorum BIOS ekranına oradan birinciye USB'i atayarak çıkıyorum ve önüme gelen Windows ekranından kurulumu yapacağım bir de ne göreyim içindeki format dosyalarından setup olanını görmediği için hata veriyor dosya yok minmalinde. USB'yi açıp Setup'a tıkladığımda ise açmıyor kurulum ekranını. Monster'ı aradığımda arkadaş sağ olsun yardım bile etmeden servise göndereceksiniz BIOS güncellenecek dedi. 1 ay içerisinde 3. sefer bu cihaz servise giderse ben aklımı oynatacağım.

İki sefer ekrandaki fiziksel hatalar sebebi ile servise giten T7 v25.1 model bilgisayarıma bu sefer de format atamıyorum ne yazık ki. USB'e düzgünce yazdırdım her zaman format attığım gibi Windows 10'u bilgisayara taktığımda zaten tuşlardan ne BIOS'a ne de Boot'a girebiliyorum o yüzden Shift+restart yaparak giriyorum BIOS ekranına oradan birinciye USB'i atayarak çıkıyorum ve önüme gelen Windows ekranından kurulumu yapacağım bir de ne göreyim içindeki format dosyalarından setup olanını görmediği için hata veriyor dosya yok minmalinde. USB'yi açıp Setup'a tıkladığımda ise açmıyor kurulum ekranını. Monster'ı aradığımda arkadaş sağ olsun yardım bile etmeden servise göndereceksiniz BIOS güncellenecek dedi. 1 ay içerisinde 3. sefer bu cihaz servise giderse ben aklımı oynatacağım.
Hiç uğraşmayın hocam, direkt iadesini isteyin ve yeni laptopa geçin bir hocamıza tavsiye etmiştim şuan çok memnun 1 ay içinde 3 sefer servis olmaz.

Bu hatayı alıyorum her format denediğimde. Orijinal Windows indirdiğim, herhangi bir siteden almadım. Windows 7 vardı acaba dedim tamamen yazılımsal mı diye denedim düz setup'a tıklayarak girdim onda diskleri görebildiğim kısma ulaşabiliyorum ama diskleri seçtiğimde hiçbir şekilde biçimlendiremiyorum. Diskpart kısmından yapmaya çalıştığımda izin vermiyor. Disk biçimlendirme kısmında biçimlendir diyemiyorum.

Dosya Ekleri

• 16428895895904905275217878536760.jpg
    16428895895904905275217878536760.jpg
    105,3 KB · Görüntüleme: 37

Yeni konular

Geri
Yukarı