Monster teknik servis deneyimim

İlk olarak servise bilgisayarı dayım götürdü. Yapılacak uygulamalar sadece RAM ekleme ve bakımdı. 09.39'da teslim edilen cihaz 13 gibi hazır olmuş ve 13.40 gibi teslim alındı. Bilgisayar geldiğinde yepyeni gibi hissediyordum. Fanlar bağırmıyordu, bilgisayar eskiden zaten serin çalışırken dayımın evinde bile serin çalışmaya başladı (dayımın evinde yazın bile kombi çalışır).

İndirme işlemi yaparken CPU 49°, GPU 46°'ydi. Kısaca güzelinden bir 10 derecelik kesin bir düşüş oldu. Kendi evimizde test etmedim ama bakımdan önce kendi evimizde test ettiğimde 39 CPU 36 GPU görüyordum. Şu an ikisi de 35'i geçmez diye düşünüyorum.

Tuşlar, touchpad çok yeni hissettiriyor. Şu anda bilgisayarı formata hazırlıyorum. Kısacası bakım yapmak dünyadaki en güzel şey. Kesinlikle öneriyorum. Puanım 10 üzerinden 9. 1 puanı hiçbir şey mükemmel olamaz diye düşündüğümden kırdım:). İyi forumlar.

Güle güle kullanın Allah bana da nasip etsin🙃

Hayırlı olsun. Kaç aylık bir cihazdı bende birkaç aya garantiye aynı sebepten göndermeyi düşünüyorum.

6 ayını taze doldurdu. Sanırım bakım 6 ayda bir yapılmıyor. İstediğimiz zaman götürebiliyoruz anladığım kadarıyla çünkü ne cihaz ne zaman alındı diye soruldu ne de kim tarafından alındı diye soruldu.
Bende de aynı sorun var. Bu yüzden bilgisayarın klavyesi çatladı bir yerden :D.

Bence hemen yollayın. Ben umursamamıştım ama düzeltmişler neyse ki.

Geri
Yukarı