Monster teknik servis süreci

Bunun gibi onlarca konu var, birilerinin sana anlatmasını beklemek yerine arama yapıp hepsini okuyabilirsin.

Bunun gibi onlarca konu var, birilerinin sana anlatmasını beklemek yerine arama yapıp hepsini okuyabilirsin.
Hocam böyle konularda diğer insanların sormadığı aklımda kalan sorular oluyor. Bazen konular eski olabiliyor ve cevabın gelmesi biraz zor oluyor. Bende sanki yüz yüzeymiş gibi konuşmak için konu açıyorum. Yoksa üşengeçlik falan değil yani.

1 ay önce gönderdim. Kadıköy'e gittim dedim arızalı ürün şu sorunları var aldılar. 3. gün aradılar hallettik diye. 4. gün gidip aldım. Çokta alengirli bir süreç değil yani.

İstanbul'da yaşamıyorum yoksa kolay iş.
Nerede yaşıyorsun? Çok az şubeleri var maalesef. En yakın şubeye gönderilmek üzere kargo alıyorlar. Onarıldıktan sonra kargolama 1 - 1.5 hafta sürer maksimum. Yoğunluğa bağlı olarak. Şubeye biraz uzak olduğu için aradıklarında kargo olur mu demiştim. Olur fakat beklerseniz demişti. Bu aralar çok yoğunuz 1 - 2 hafta sürebilir demişti. Gidip paşa paşa almıştım. Fakat şehir dışıysa bu süreyi mecbur beklemek lazım.

Geri
Yukarı