Monster teknik servis güvenilir mi?

ftftc_

Kilopat
Makaleler
3
Arkadaşlar bilgisayarımın fan kablosu koptu yarın teknik servise göndereceğim. Bilgisayarımda Monster markasından bağımsız benim kendi taktığım iki adet Corsair RAM mevcut. Sizce bu RAM'leri çıkarıp ilk gelen RAM'i takayım mı? Bu konuda güvenilirler mi? Garanti konusunda bir sıkıntı yok. Benim düşüncem orada RAM'lerin bir tanesini ceplermeleri :D .

Arkadaşlar bilgisayarımın fan kablosu koptu yarın teknik servise göndereceğim. Bilgisayarımda Monster markasından bağımsız benim kendi taktığım iki adet Corsair RAM mevcut. Sizce bu RAM'leri çıkarıp ilk gelen RAM'i takayım mı? Bu konuda güvenilirler mi? Garanti konusunda bir sıkıntı yok. Benim düşüncem orada RAM'lerin bir tanesini ceplermeleri :D .

Hayır tabii ki mahalle bilgisayarcısı değil bunlar merak etmeyin.

Öyle bir durum olmaz, olamaz. Resmi teknik servisinden bahsediyoruz, mahalle bilgisayarcısından değil. Gönül rahatlığıyla gönderebilirsiniz eğer garanti sıkıntısı yoksa.

Aynen, koskoca Monster teknis servis senin RAM'leri cepleyecek.
Ben zaten koskoca teknik servisin böyle bir sey yapacağını iddia etmiyorum. Sonuçta burada çalışanlarda insan. Bana şunu söyle. Bilgisayarı geri aldığımda bir tane ram olmazsa hakkımı arayabilir miyim ?

Ben zaten koskoca teknik servisin böyle bir sey yapacağını iddia etmiyorum. Sonuçta burada çalışanlarda insan. Bana şunu söyle. Bilgisayarı geri aldığımda bir tane ram olmazsa hakkımı arayabilir miyim ?
Üstte cevabı verilmiş zaten. Resmi teknik servis orası, mahalle bilgisayarcısı mı ceplesinler de hakkını arayamayasın?

Diyelim ceplediler sizde fark ettiniz tazminat davası açsanız tazminat parası olarak 100 PC parası öderler belki daha da fazla.
Monster öyle bir hataya girer mi sence.
+Fanlarınızı temizler gönderirler.
Eyvallah başkan içimi rahatlatın. Mesele Monster markasının bunu yapıp yapmaması değil mesele hakkımı arayabilir miyim sorusuydu.
Hocam diğer mesajları da okudum. Bence tavsiyem bilgisayarı göndermeden önce özelliklerini kayıt altına alın .Oldu ki sizin dediğiniz gibi bir durum olur ama olmaz elinizde bir kanıt bulunur.
Nasıl kayıt altına alabilirim ?
Hocam diğer mesajları da okudum. Bence tavsiyem bilgisayarı göndermeden önce özelliklerini kayıt altına alın .Oldu ki sizin dediğiniz gibi bir durum olur ama olmaz elinizde bir kanıt bulunur.
Nasıl kayıt alabilirim ?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı