Monster Tulpar T5 V19.1 alınır mı?

Kesinlikle bi fikir ayrılığı var bu konuda teknik servisse 25ms diyor ama sanki çok normalmiş gibi söyledi,alet biraz önce elime geçti windows kuracağım yarın.Kaç ms olduğunu başka bir şekilde öğrenebilir miyiz acaba?

Mail attim su sekilde donus sagladilar. Sanirim her bilgisayara ayri panel kullaniyolar ki sabit modelin ismine kadar soylememe ragmen bana burdan baktiriyorlar.

Dosya Ekleri

• CCE17CE6-E3A7-4585-87E2-41B9751BCE1F.jpeg
    CCE17CE6-E3A7-4585-87E2-41B9751BCE1F.jpeg
    183,5 KB · Görüntüleme: 46
4 gün önce Monster Tulpar T5 V19.1 model laptop'u aldım, aslında T7 V20.1 için Kadıköy'deki mağazaya gitmiştim ama ellerinde stok kalmamış(gitmeden önce aramıştım var dediler). Bende arasında ki farkın sadece 15" olması ve yanlarda hava çıkışının olmaması sebebiyle V19.1 modelini aldım. Gitmeden önce araştırmıştım ısınma sorunu olduğunu okumuştum ama zaten 15 gün içinde koşulsuz iade hakkı olmasından dolayı bir denemek istedim. Eğer internette gördüğüm gibi ısınma 95lere kadar çıkarsa geri iade edecektim. 2 gündür ortalama 5 saat CS:GO oynadım ve sıcaklık 87 derecenin üstüne çıkmadı. Bir laptop için yüksek denilecek bir ısı ama 92-93 üstüne çıkmazsa pek bir sıkıntı olacağını düşünmüyorum. Dediğin gibi 20ms olayı olduğunu sanmıyorum çünkü o zaman ciddi bir gecikme yaşardım fakat öyle bir sorunum olmadı. tahminimce 10ms den daha azdır. Ama yine de eve geçince ms değerini kontrol edeceğim.

4 gün önce Monster Tulpar T5 V19.1 model laptop'u aldım, aslında T7 V20.1 için Kadıköy'deki mağazaya gitmiştim ama ellerinde stok kalmamış(gitmeden önce aramıştım var dediler). Bende arasında ki farkın sadece 15" olması ve yanlarda hava çıkışının olmaması sebebiyle V19.1 modelini aldım. Gitmeden önce araştırmıştım ısınma sorunu olduğunu okumuştum ama zaten 15 gün içinde koşulsuz iade hakkı olmasından dolayı bir denemek istedim. Eğer internette gördüğüm gibi ısınma 95lere kadar çıkarsa geri iade edecektim. 2 gündür ortalama 5 saat CS:GO oynadım ve sıcaklık 87 derecenin üstüne çıkmadı. Bir laptop için yüksek denilecek bir ısı ama 92-93 üstüne çıkmazsa pek bir sıkıntı olacağını düşünmüyorum. Dediğin gibi 20ms olayı olduğunu sanmıyorum çünkü o zaman ciddi bir gecikme yaşardım fakat öyle bir sorunum olmadı. tahminimce 10ms den daha azdır. Ama yine de eve geçince ms değerini kontrol edeceğim.
Çok teşekkür ederim çok rahatlattınız beni kontrol ettikten sonra da yazarsanız sevinirim.

Evet aynı şekilde bende panelook.com a panel kodumu girmeme rağmen herhangi bir şey çıkmadı, ama dediğim gibi eğer daha önce 1ms panel kullanmadıysan bir sorun yaşamazsın. Ben şuan çok memnunum.

Bence de 25ms olmamalı çünkü oyun için yapılıyor bu bilgisayar 25 ms çok saçma ve 1ms kullandım eğer 25 ise üzer bu beni...

Bence de 25ms olmamalı çünkü oyun için yapılıyor bu bilgisayar 25 ms çok saçma ve 1ms kullandım eğer 25 ise üzer bu beni...
Kardeşim illa ki bir yerlerden kısıtlama oluyor, o donanımda ve o fiyatta niye diğer markalar ürün vermiyor sanıyorsun? Açıkçası her konuda söylüyorum asla monstera o fiyatları vermem, büyük firmalardan alırım. Benim 7000TL bütçem vardı HP OMEN 15-DC1008NT aldım. 1650 ama sağlam kasa ve sağlam ses sistemi var. Monsterda aynı donanım 7100 oluyordu neden dandik plastik kasa ve ses sistemi ve soğutmaya o parayı vereyim dedim. Değerli kardeşim ben almadan önce de yazmıştım. Monster hakkında düşüncelerim böyle. Umarım sorun yaşamazsın, verdiğin paranın hakkını bir şekilde verir inşallah.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı