Monster Tulpar T5 V20.3 alınır mı?

Bütçe
18.000
@KeReM BeY dediğim gibi hocam. Bütçeyi aşırı zorlarsam ROG alabilirim gibi. Sizce hangisi?

V20 de kasada sorun varmış Monster laptopların sorunu soğutmaları sıkıntılılar.
O eski kasa.
Biliyorum bazı modelleri bayağı bayağı ısınıyormuş ve sıcak havayı atamıyormuş.
Ama bu o modelden degil.
@CBum hocam cidden cok memnunum, herhangi bir kronik sorun gormedim, oldukca hizli.
Isinma sorunu yok.
Coil Whine demistim ya o zaten sorun degil, duymak icin kulagini klavyeye dayayip sesiz bir ortamda olman gerekir.
Bazı hatalardan bahsetmistim dün ya, onlar kafaya takmalik degil.

Hocam 2K daha koyup şu modeli alırsam ne gibi bir şey değişir?

@egeoz316
Performans anlamında çok fark olmaz fakat kaliteniz yükselir MUX olmaması bir dezavantaj, 2 bin lira farka değmez.

Performans anlamında çok fark olmaz fakat kaliteniz yükselir MUX olmaması bir dezavantaj, 2 bin lira farka değmez.
T5 v21.6 nasıldır hocam ? Fiyat olarak 23.5K bu fiyata monster almak biraz tedirgin ediyor ama cihaz hoşuma gitti.
Çalışan her şey ısınır. Aşırı falan da ısınmıyor zaten.

@499337 aldı çok da memnun alın gitsin MUX Switch'i var muxable ayrıca da.
Muxable nedir ?
Ek olarak v21.6 ya 23.5k verilir mi sice

Kaliteli bir modeldir, v25'ten sonraki en kaliteli model, Max-P ekran kartı ve MUX barındırıyor.
Cihaz donanım olarak zaten çok iyi de kasa ve soğutma olarak nasıldır bilmiyorum.
Bu paraya ( 23.5K ) monster alırken baya tedirgin oluyor,markası belli cihaz bakayım diyorum onlar da ekran olarak geride kalıyor.

Cihaz donanım olarak zaten çok iyi de kasa ve soğutma olarak nasıldır bilmiyorum.
Bu paraya ( 23.5K ) monster alırken baya tedirgin oluyor,markası belli cihaz bakayım diyorum onlar da ekran olarak geride kalıyor.
Hocam Legion 5 itopyada 24binlere düşüyor bazen. Ekran kartı 3070 ama ekran fhd. Alternatif olarak düşünebilirsiniz belki 23500 bandinda

Yeni konular

Geri
Yukarı