Monster Tulpar T5 V20.3 alınır mı?

Bütçe
18.000
Ekran kartı soğutması zayıf, çözüm için farklı yollara başvurmanız gerekir.
Hocam v21.6 siparişini verdim,ssd ekledim 7000 yazma 5000 okumalı toplam 23.8K.
Fiyat biraz tuzlu oldu ama umarım pişman olmam.Cihaz geldiğinde win10 yüklemesini nasıl yapacağım,benim hiç bilgim yokta ?

Hocam v21.6 siparişini verdim, SSD ekledim 7000 yazma 5000 okumalı toplam 23.8K.
Fiyat biraz tuzlu oldu ama umarım pişman olmam. Cihaz geldiğinde Windows 10 yüklemesini nasıl yapacağım, benim hiç bilgim yokta?

Hayırlı olsun. Media Creation Tool ile Windows 10(hatta W11 daha iyi olur) USB'si hazırlayın. Bilgisayar geldiğinde bilgisayarı açmadan USB'yi takın, bilgisayarı çalıştırıp bekleyin. 1-2 dk kadar sürebilir bu işlem. Windows yükleme ekranı otomatik karşınıza çıkacaktır.

Hayırlı olsun. Media Creation Tool ile Windows 10(hatta W11 daha iyi olur) USB'si hazırlayın. Bilgisayar geldiğinde bilgisayarı açmadan USB'yi takın, bilgisayarı çalıştırıp bekleyin. 1-2 dk kadar sürebilir bu işlem. Windows yükleme ekranı otomatik karşınıza çıkacaktır.
Sağol hocam,kendi gönderdikleri 16gb lik usb yeter mi? Birde dediğiniz işlemi tam olarak nasıl yapacağım pc yi açmadan?

Sağ ol hocam, kendi gönderdikleri 16 GB'lik USB yeter mi? Bir de dediğiniz işlemi tam olarak nasıl yapacağım PC'yi açmadan?

Kendi gönderdikleri USB'de driverlar var, Şahsen kendi USB'nize kurmanızı öneriyorum. PC'yi açmadan USB'yi bilgisayara takacaksınız, sonra bilgisayarı açıp bekleyeceksiniz.

Kendi gönderdikleri USB'de driverlar var, Şahsen kendi USB'nize kurmanızı öneriyorum. PC'yi açmadan USB'yi bilgisayara takacaksınız, sonra bilgisayarı açıp bekleyeceksiniz.
Başka usb yok hocam,bi cafeye falan götürsem 50 60 liraya yüklerler mi? Birde freedos haldeyken oyun oynayabilir miyim
( metin2 ) win 10 yükleyene kadar yani.

Geri
Yukarı