Monster Tulpar T5 v20.3 alınır mı?

Bütçe
23.000

İbrahim Err

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba. Bilgisayar mühendisliği okuyorum. Yazılım ve oyun oynamak için bir laptop arıyorum bir süredir. 23K aralığında T5 v20.3 çıktı karşıma. Forumda çoğu kişi olumlu yanıt vermiş ama yine de konu açıp bilgi almak istedim. Sizce o fiyata en iyi laptop Monster mıdır? Monster'ın şikayetleri çok olduğu için insan korkuyor elbette. Başka önerileriniz varsa atarsanız sevinirim.

Merhaba. Bilgisayar mühendisliği okuyorum. Yazılım ve oyun oynamak için bir laptop arıyorum bir süredir. 23K aralığında T5 v20.3 çıktı karşıma. Forumda çoğu kişi olumlu yanıt vermiş ama yine de konu açıp bilgi almak istedim. Sizce o fiyata en iyi laptop Monster mıdır? Monster'ın şikayetleri çok olduğu için insan korkuyor elbette. Başka önerileriniz varsa atarsanız sevinirim.

Uzak dur hocam @Artoria Pendragon @Cliff_Burton @Skyline34 @messinicocugu

Dedi 2 ay önce Monster sevicisi şimdi Monster Hateri peter parker.

Biz modele göre yorum yapıyoruz. T5 genel bir yorum. Sonundaki V önemli. V20.3 Tongfang olup gayet kalitelidir.

Hocam açıkçası ben Şikayetvar'a bakmıyorum. Adı üstünde hep şikayet oluyor. Şikayetvar da olmayan bir laptop yoktur herhalde.

Hocam bunu öneririm hem paranız cebinde kalır hem de daha sorunsuz bir laptop.

Aynı laptop İtopya'da 18k ya satılıyor. Ama ben uzun ömürlü ve Max-Q olmasın diye biraz daha yüksek özellikli bir laptop arıyorum.

Hocam açıkçası ben Şikayetvar'a bakmıyorum. Adı üstünde hep şikayet oluyor. Şikayetvar da olmayan bir laptop yoktur herhalde.

Aynı laptop İtopya'da 18k ya satılıyor. Ama ben uzun ömürlü ve Max-Q olmasın diye biraz daha yüksek özellikli bir laptop arıyorum.
Hocam ömürlükten yana bir kuşkunuz olmasın, alanların memnun olmadığını daha görmedim ancak Max-P isterseniz Monster'dan başka bir seçenek yok gibi görünüyor. Varsa arkadaşlar size atar zaten.

Dedi 2 ay önce Monster sevicisi şimdi Monster hateri peter parker.

Biz modele göre yorum yapıyoruz. T5 genel bir yorum. Sonundaki v önemli. V20.3 tongfang olup gayet kalitelidir.

Siz kullanıyor musunuz? Tongfang kasa olması sıkıntısız olması için yeterli midir? Kullanan arkadaşlar deneyimlerini paylaşırsa sevinirim.

Hocam ömürlükten yana bir kuşkunuz olmasın, alanların memnun olmadığını daha görmedim ancak Max-P isterseniz Monster'dan başka bir seçenek yok gibi görünüyor. Varsa arkadaşlar size atar zaten.

Kafamda oyun programlama yapma düşüncesi de var. O yüzden ekran kartının da güçlü olması benim için iyi olur diye düşünüyorum. MUX Switch olması da artı özellik tabii ki.

Sıkıntısı yok v20.3'un arkadaşın dediği gibi tongfang kasa, sadece GPU kısmı biraz fazla ısınıyor soğutucuyla desteklemeniz güzel olur.

Geri
Yukarı