Monster Tulpar T5 V20.3 alınır mı?

Hocam yeni laptop gelince fark ettim ki eski laptop'ta fark etmediğim, normal karşıladığım sorunlar varmış. Eskisinin kapağı tek parmakla açılmıyordu, Sound Blaster ile son seste cızırtı oluyordu.
Hocam o halde hayırlı olsun yenisi...

@Baalberith dostum selamlar, 20.3 tavsiye eder misin? Monster'ı müşteri deneyimi açısından sıcak bakıyorum. Laptopta çıkan bir sorunda problem çözebilme seviyeleri nelerdir hızlı aksiyon alıyorlar. Ekstra olarak da 20.3 ve 21.6 arasında kaldım değer mi? Şimdiden teşekkür ederim.

Hayırlı olsun yeni laptopun

@Baalberith dostum selamlar, 20.3 tavsiye eder misin? Monster'ı müşteri deneyimi açısından sıcak bakıyorum. Laptopta çıkan bir sorunda problem çözebilme seviyeleri nelerdir hızlı aksiyon alıyorlar. Ekstra olarak da 20.3 ve 21.6 arasında kaldım değer mi? Şimdiden teşekkür ederim.

v21.6 daha iyi, farka değer ama v21.6'nın USB ile gelen driverları bozuk. Siteden yapın.

v20.3'e gelirsek şuan inceleme yazıyorum. Öğleden sonra yayınlayınca bakarsınız.

Müşteri hizmeti olarak benim düşüncelerim iyi ama @Baalberith hocamınki iyi değil gibi😅

Hayırlı olsun yeni laptopun.
Doğru modele baktıysam aradaki farkın karşılığını QHD 165Hz ekran ve daha iyi kasa kalitesi olarak alıyorsun. Bence değer.

Bu arada ben aynı donma ve parazit ses hatasını yeni gelende de yaşadım, deneyimleyeceğim şeyleri bilerek alsam Lenovo Ideapad Gaming 3 tercih ederdim, soğutması da daha iyi. Müşteri deneyimi ve sorunlar hakkında karşılaştıklarımı paylaştım zaten.

Benim size tavsiyem almak istediğiniz laptop'ı sipariş edin, bir arızayla karşılaşırsanız direkt iade edin. Benim gibi kendinizi yormayın. Bana öyle geliyor ki ben şanssız değilim de @499337 hocam çok şanslı gibi, bir sıkıntıyla karşılaşma ihtimalinizi yüksek görüyorum.

Doğru modele baktıysam aradaki farkın karşılığını QHD 165Hz ekran ve daha iyi kasa kalitesi olarak alıyorsun. Bence değer.

Bu arada ben aynı donma ve parazit ses hatasını yeni gelende de yaşadım, deneyimleyeceğim şeyleri bilerek alsam Lenovo Ideapad Gaming 3 tercih ederdim, soğutması da daha iyi. Müşteri deneyimi ve sorunlar hakkında karşılaştıklarımı paylaştım zaten.

Benim size tavsiyem almak istediğiniz Laptop'ı sipariş edin, bir arızayla karşılaşırsanız direkt iade edin. Benim gibi kendinizi yormayın. Bana öyle geliyor ki ben şanssız değilim de @499337 hocam çok şanslı gibi, bir sıkıntıyla karşılaşma ihtimalinizi yüksek görüyorum.

Lenovo Ideapad 3 alsam müşteri hizmetleri nasıl bilen arkadaşlar var mı ya da siz biliyor musunuz?

Benim size tavsiyem almak istediğiniz laptop'ı sipariş edin, bir arızayla karşılaşırsanız direkt iade edin. Benim gibi kendinizi yormayın. Bana öyle geliyor ki ben şanssız değilim de @KartalPCMaster hocam çok şanslı gibi, bir sıkıntıyla karşılaşma ihtimalinizi yüksek görüyorum.
Yok hocam siz şanssızsınız.
Forumda bu modelde sorun yaşayan 2 veya 3. olansınız.
Zaten bu aralar bu model çok satanlarda...
Lenovo Ideapad 3 alsam müşteri hizmetleri nasıl bilen arkadaşlar var mı ya da siz biliyor musunuz?
Hocam benim 1-2 tane tanıdığım var memnun değiller hizmetten.

Yok hocam siz şanssızsınız.
Forumda bu modelde sorun yaşayan 2 veya 3. olansınız.
Zaten bu aralar bu model çok satanlarda...

Hocam benim 1-2 tane tanıdığım var memnun değiller hizmetten.

Anladım o zaman o seçeneği de çıkardık elde kaldı 21.6 ve 20.3 tercihler arasında kalıyor. Ekstra olarak Gigabyte Aorus 15p kd düşünüyorum fakat hiçbir yerde stok yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı