Monster Tulpar T5 v20.3 sıcaklık değerleri normal mi?

berke097

Hectopat
Herkese selam arkadaşlar;
Yeni satın aldığım Monster Tulpar T5 v20.3'ü yaklaşık 3 gündür kullanıyorum. Bir kaç oyunda test etme fırsatım oldu. Bunlardan biri ise "Grand Theft Auto San Andreas Definitive Edition" oyunu. Sizlere sıcaklık değerini göstermek için bir ekran kaydı aldım. Sizce sıcaklık değerleri normal mi? Yorumlarınızı bekliyorum.
Soğutucu kullanmıyorum ve MUX ayarını aktif etmedim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

@Artoria Pendragon @revivality @messinicocugu

Yeni satın aldığım Monster Tulpar T5 v20.3'ü yaklaşık 3 gündür kullanıyorum. Bir kaç oyunda test etme fırsatım oldu. Bunlardan biri ise "Grand Theft Auto San Andreas Definitive Edition" oyunu. Sizlere sıcaklık değerini göstermek için bir ekran kaydı aldım. Sizce sıcaklık değerleri normal mi? Yorumlarınızı bekliyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Kesinlikle değil hadi işlemci tamamda ekran kartının okadar ısınması hiç normal değil

Yeni satın aldığım Monster Tulpar T5 v20.3'ü yaklaşık 3 gündür kullanıyorum. Birkaç oyunda test etme fırsatım oldu. Bunlardan biri ise "Grand Theft Auto San Andreas Definitive Edition" oyunu. Sizlere sıcaklık değerini göstermek için bir ekran kaydı aldım. Sizce sıcaklık değerleri normal mi? Yorumlarınızı bekliyorum.

Soğutucu takviyesiz bana da normal geldi. Soğutucu ile kullandığınızda CPU 85 üzeri çıkmaz, GPU da 75-78 aralığına iner.

Video ile uğraşmayıp SS de atabilirsiniz yeterli olur fikir için.

Soğutucu takviyesiz bana da normal geldi. Soğutucu ile kullandığınızda CPU 85 üzeri çıkmaz, GPU da 75-78 aralığına iner.

Video ile uğraşmayıp SS de atabilirsiniz yeterli olur fikir için.
Çoktan RDR2 oyununda bir kayıt aldım. Sadece Ultra ayarı sizin için yeter mi? yoksa Yüksek ayarlar için de ayrı bir kayıt almalı mıyım?

Yeni konular

Geri
Yukarı