Monster Tulpar T5 v21.7 vs HP Omen 17-CK0007NT

Farklı segmentte laptoplar, önceliğiniz taşınabilirlik mi yoksa performans mı?
Legion slim 7 görünüş olarak hoşuma gitti sonradan beni üzer mi acaba onu bilmiyorum. Taşınabilirlik çok problem değil yeter ki üzmesin beni, servisle uğraşmak zorunda kalmayayım. Legion 7'nin satışı yok sanırım, internette bulamadım. Fiyatı da oldukça pahalıydı galiba
Bu model de de MUX yok ve GL kasa kullanıyor tabii ki Omen 17 al bu arada soğutması, kasa kalitesi ve yazılımı çok daha iyi.
MUX ve GL nedir? Bir de Omen 17nin hangisini tavsiye edersiniz?

Legion Slim 7 görünüş olarak hoşuma gitti sonradan beni üzer mi acaba onu bilmiyorum. Taşınabilirlik çok problem değil yeter ki üzmesin beni, servisle uğraşmak zorunda kalmayayım. Legion 7'nin satışı yok sanırım, internette bulamadım. Fiyatı da oldukça pahalıydı galiba

MUX ve GL nedir? Bir de Omen 17'nin hangisini tavsiye edersiniz?

GL MSI'ın modellerinden biri idare eder seviyede bir kasası var bu bütçede alınmaz. Mu ise kısaca ekran kartının tamanını kullanmanı sağlayan bir özellik (işlemcinin iGPU'sunu kullanmadan)

Legion slim 7 görünüş olarak hoşuma gitti sonradan beni üzer mi acaba onu bilmiyorum. Taşınabilirlik çok problem değil yeter ki üzmesin beni, servisle uğraşmak zorunda kalmayayım. Legion 7'nin satışı yok sanırım, internette bulamadım. Fiyatı da oldukça pahalıydı galiba
Legion 7'nin satışı var da bütçenize uymuyor. Taşınabilirlik önemli değilse s7 gereksiz olur, tasarımı malzeme kalitesi iyi ama performansı iyi değil.
Omen 17'nin fiyatı birkaç gün önce 26500 TL'ydi.

Bunlarıda bırakayım, aklınızda bulunsun.

Geri
Yukarı