Monster Tulpar T7 nasıldır?

Monster almadım almam da. Uzun vade de yaşanılan sorunlar belli klasik şikayetler bunlar. Her gün forumda görüyoruz. Ayrıca 30Dk gitmez Full yük de. Ortalama bir kullanım sunar.

1- Biter hocam yanılıyorsunuz 10 dk da biter. İşte gerçek kişiler ve yorumlar

Örnek 1: Monster Notebook Pil ve Zaman Şikayetleri - Şikayetvar
Bakın burada 30dk diyor daha 1 yıllık değil cihaz.

Örnek 2: Monster notebook pil süresi çok çabuk azalıyor
Yorumda dakikada yüzde 2 yani 50 dk da hemen bitiyor pil, Full tasarruf modunda iken. Turbo modunu hesaplarısınz sanırım :)

2 - Verdiğiniz destek yetersizliğine katılmıyorum aksine ömür boyu bakım servisi var hangi markada var bu? Tamamen ücretisz kargolama dahil.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

1- biter hocam yanılıyorsunuz 10 dk da biter. İşte sıfır alan bir arkadaşın yorumu.

Örnek 1: Monster Notebook Pil ve Zaman Şikayetleri - Şikayetvar
Bakın burada 30dk diyor daha 1 yıllık değil cihaz.

Örnek 2: Monster notebook pil süresi çok çabuk azalıyor
Yorumda dakikada yüzde 2 yani 50 dk da hemen bütüyor Full tasarruf modunda iken. Turbo modunu hesaplarısınz sanırım :)

2 - verdiğiniz destek yetersizliğine katılmıyorum aksine ömür boyu bakım servisi var hangi markada var bu? Tamamen ücretisz kargolama dahil.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Normal olarak alınabilecek tüm tasarruflar alındığında 2-3 saat civarında performans sunması lazım. Bahsettiğin pil süreleri Monster laptoplar da yaşanıyor. Normal de dediğim süreleri sunması lazım çok rahat. Yanılıyorsunuz. Ömür boyu bakım vermeleri hiçbir işe yaramıyor. Yaptıklarımı bakım rezalet. Sürdükleri macun nedir belli değil.

Dolayısıya gönülden
Normal olarak alınabilecek tüm tasarruflar alındığında 2-3 saat civarında performans sunması lazım. Monster laptoplar için durum nasıldır bilemem. Normal de dediğim süreleri sunması lazım çok rahat. Yanılıyorsunuz. Ömür boyu bakım vermeleri hiçbir işe yaramıyor. Yaptıklarımı bakım rezalet. Sürdükleri macun nedir belli değil.
Hocam ben size normal tasarruflar alındığnıda demedim aksine full yuklenilirse demiştim. Bu şekilde 10dk da bile bitirebilrsiniz pili. Pilin çabuk bitmesi güçlü laptop olduğunu ama aynı zamanda laptopların bu fiyat bandında bunu başaramdıklarını ironi ediyordum.

Hocam şimdide sürdükleri macundan memnun olmadığınızı soluyorsunuz. Siz moonsteri beğenmiyor olabilr misiniz? :)

Sonuç olarak destek ve hizmette moonster 1 numara görünüyor. İçindeki parçalar daha ucuz acere oranla ve daha hızlı. 17.3 olması büyük avantaj. Daha ucuz olması ayrıca iyi.

Dolayısıya gönülden

Hocam ben size normal tasarruflar alındığnıda demedim aksine Full yuklenilirse demiştim. Bu şekilde 10dk da bile bitirebilrsiniz pili. Pilin çabuk bitmesi güçlü laptop olduğunu ama aynı zamanda laptopların bu fiyat bandında bunu başaramdıklarını ironi ediyordum.

Hocam şimdi de sürdükleri macundan memnun olmadığınızı soluyorsunuz. Siz moonsteri beğenmiyor olabilr misiniz? :)

Sonuç olarak destek ve hizmette moonster 1 numara görünüyor. İçindeki parçalar daha ucuz Acer'e oranla ve daha hızlı. 17.3 olması büyük avantaj. Daha ucuz olması ayrıca iyi.

Size laf anlatamayacağım. Anlatıyorum klasik sorunları anlamadan hala içeriğe göre yorumluyorsunuz. Full yükte de 10 dakikaya bitmez. Ben sorunlarını söyledim gerisi alan kişiye kalmış. İyi sabahlar.

Size laf anlatamayacağım. Anlatıyorum klasik sorunları anlamadan hala içeriğe göre yorumluyorsunuz. Full yükte de 10 dakikaya bitmez. Ben sorunlarını söyledim gerisi alan kişiye kalmış. İyi sabahlar.

Siz laf anlatıyorsunuz da benimle konuşmuyor gibisiniz pil örneğinde olduğu gibi. Full kullanımda 30dk da bitirebilrsiniz diyorum sonradan tasarruf modu diyrosunuz sanırım :(

İçeriğe göre yorumluyorsunuz dediniz bu yanlış çünkü size gerçek kişilerin yorumlarını aktardım. Ayrıca size resmi bir bilgi veriyorum ömrüboyu bakım garantisi ücretsiz.

Size 30dk da bitebileceğini kanıtladım. Yukarıdan gerçek kişilere bakabilrsiniz.
Size ömürboyu destek verdiklerini kanıtladım başka markada yok bildiğim kadarıyla.
Size daha iyi ve daha büyük bir laptop olduğunu belirttimi inceleyebilrsiniz.
İç yapısı olarak daha hızlı bir bilgisayar olduğunu zaten verilerden görebilrsiniz.
Daha ucuz olduğunu da fiyatlara bakarak görebilrsiniz.

Bunlar dışında her şey iyi olduğunu gösteriyorken siz beğenmiyorsanız bence bana değil de kendinize laf anlatamıyorsunuz :) iyi günler

Dostum. Marka diyoruz ya hani. Monster panel ve soğutma olarak iyi iş çıkartamıyor. Müşteri temsilcileri ve garanti servisi ilgisiz. Ayrıca 40K TL'ye 3060 laptop almak mantıksız.

Dostum nasıl soğutma olarak güzel iş çıkartamıyor? Yeni kasa cihazların hepsi macun dışında mükemmel soğutmaya sahip. 150W çekip 90 derece çalıştıran cihazmı var? Hem de sıvı metal yok bu cihazda.

Normal olarak alınabilecek tüm tasarruflar alındığında 2-3 saat civarında performans sunması lazım. Bahsettiğin pil süreleri Monster laptoplar da yaşanıyor. Normal de dediğim süreleri sunması lazım çok rahat. Yanılıyorsunuz. Ömür boyu bakım vermeleri hiçbir işe yaramıyor. Yaptıklarımı bakım rezalet. Sürdükleri macun nedir belli değil.

MX6 Macuna geçtiler, bilginiz yoksa bu mesajı yazmayın.

Özellik olarak iyi duruyor ama kasanın durumu nasıl bilgim yok.
Acer Nitro 16 al hocam.

Monster sırt çantası hediye ediyor diye seviyorladır...

Son düzenleme:

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı