Monster Tulpar T7 V16.1 nasıldır?

@Musa B. düşünmek kötü değildir.
Hem belki kararını değiştirirdin.
Bilgisayarı alacağın zaman taşımak istiyorsan laptop almalısın.

Ben arkadaş öyle dedi ben de dediği az kalır diye dedim.

Ben şahsen 15.6 inç alırdım. Epey daha hafif ve ucuzlar.

Ayrıca arkadaşa başka öneriler de sunmuş oldu.
İhtimalleri gözden geçirir.
Taşıması kolay ve ucuz lakin görüntü ciddi manada can sıkıyor hele ki bir oyun oynarken. Benim demek istediğim şu laptopu alacak kişinin az taşırım diyip masaüstü alıp ardından pişman olmaması, düşünmek kötü diyemem, diyemeyiz. Benim demek istediğim bilgisayarı almadan önceki o sıkıntılı dönemi daha da karmaşık hale gelmeden gönlünde olanla tamamlaması :)

Bu özelliklerde bu ürün fiyatı 8.600 civarı değer mi? Özellikleri iyi mi? Beni ne kadar götürür veya bildiğiniz daha iyi bir ürün var mı? Bu ürün nasıldır? Bilgi verirseniz çok sevinirim şimdiden teşekkür ederim.

Eki Görüntüle 318610
1 Tb 7200 RPM almanız daha mantıklı olur. Hız olarak SSD'ye yetişen bir şey almalısınız ayrıca 1 Tb çok rahat yeter diye düşünüyorum ?

Öneri var zorlama yok.
Biz öneririz o bunları düşünür.
Ben biraz daha büyük olsun diye hem daha fazla para verip hem daha ağır olmasını istemezdim. Ben 14 inç ile oyun oynuyordum :)

Kardeşim 1x16 nedir git aynı fiyat farkında 2x8 al daha iyi olur hem Dual Channel özelliğini kullanıp daha iyi performans elde edebilirsin. Gel sana GTX 1080 ve R5 2600X'li sistem toplayalım o paraya? Anakartını da X470 seçelim ve 400 TL'ye 120GB 3000MB okuma ve 2400MB yazma değerine sahip SSD ve geleceğe dönük olması için 650W PSU'lu bir sistem toplayalım ne dersin?

Öneri var zorlama yok.
Biz öneririz o bunları düşünür.
Ben biraz daha büyük olsun diye hem daha fazla para verip hem daha ağır olmasını istemezdim. Ben 14 inç ile oyun oynuyordum :)
Bu artık göz alışkanlığına giriyor, yani tartışamayız ama haklısınız önermek bize kararı vermek ona düşüyor. İyi akşamlar dilerim :)

Öncelikle beni yanlış anlamayın bu paraya taşımak değil de sadece oyun için böyle bir laptop alıyorsanız evden dışarı çıkarmam diyorsanız pişman olur ve büyük hata yaparsınız. Ha taşımak istiyorum işlerim oluyor yanımda götürmem gerek o zaman laptop alın. Ben sadece konuyu açan arkadaşın iyiliğini vereceği parayı düşünerek öneri yapıyorum. Zorlama kesinlikle yok. Ben olsam açıkcası bu fiyata 1080 Tİ'li sistem toplardım.

dostum bugun almaya gidecektim ki... Aklımda bir ampul yandı yanmaz olsaydı... Hatta senın konunun altında hemen :D bu GTX kartlarının 1060 1080 1090 lara nvidia MAX Q diye bir özellik getirdii... yani araştırdım bu Q eklentisi 1060 normali çalışırken Q olan %40 fazla verim saglıyor...
Masa üstü almak için bakındım yok bence mantıksız... evet hep masa üstü kullandım değişiklik olsun.. hem masa üstünü 4 yıl sonra parça değişirkende 6 bin harcığcaz bunu yenisini alırkende bence laptop hak ediyor parayı ama şu Q napıcaz bilmiyorum
MAX-Q normal gtx 1060 ekran kartından daha düşük performans vermektedir ve de monster ürünlerinde MAX-Q yoktur.

Kardeşim 1x16 nedir git aynı fiyat farkında 2x8 al daha iyi olur hem Dual Channel özelliğini kullanıp daha iyi performans elde edebilirsin. Gel sana GTX 1080 ve R5 2600X'li sistem toplayalım o paraya? Anakartını da X470 seçelim ve 400 TL'ye 120GB 3000MB okuma ve 2400MB yazma değerine sahip SSD ve geleceğe dönük olması için 650W PSU'lu bir sistem toplayalım ne dersin?
Dostum sen öyle söylüyorsun ama masaüstü devri kapanıyor bu dediğim ürün gayet iyi bence ben onu şuan almadım burda konuyu açmamın sebebi belki birisi kullanmıştır ve beni bilgilendirir diye düşündüm şunu da söyleyeyim hepinize teşekkür ederim sizlerde bilgilendirdiniz fakat bu ürün fiyat bakımı olarak gayet iyi bence ve daha çok düşüncelerinizi de bekliyorum.
Çok küçük, bunun dışında tasarımı çok kötü. Performansı iyidir.
Tam anlayamadım dostum detaylı açıklarmısın

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı