Monster Tulpar T7 V19.5 Alınır mı?

Enogerof

Kilopat
Makaleler
1
Merhaba bir arkadaşım oyuncu laptopu alacak ve araştırmalar sonucu Monster Tulpar T7 V19.5 laptopun fiyat ve özellik bakımından diğerlerinden önde olduğunu gördüm. Genelde bu fiyata RTX 2060 ve i7 8750H dan fazlası bulunmuyor ve bu beni biraz kıllanırdı. Fiyat sınırı yaklaşık 14.000 ve almışken güzel, kaliteli bir şey almak istiyoruz. Sizce bunu almalı mı yoksa RTX 2060 - i7 8750h lı bir MSI veya Asuss vb.'ye yönelmek daha mı mantıklı. Şimdiden teşekkürler. (Dizüstü olmak zorunda.)

Monster Tulpar. T7 V19.5 17.3: Tulpar T7 V19.5 17.3" Oyun Bilgisayarı | Monster Notebook

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence güzel, alınabilir. Bir de harddisk takarsanız 400 TL farkla olur bence.
Bence guzel alinabilir bir de harddisk takarsiniz 400 TL farkla olur bence.

Zamanında kdv indirimi ile rtx2070 li "msi 75 raider 8sf" 12500 e kaçırdım almadım, ben de şimdi bu modele yöneldim malum artık emsalleri 15.000 ve üstü fiyatlarda. Hatta monster dahi 500 tl zam yaptı geçen ay ürünlerine, hepsiburada %5 indirim yapıyorlar bazenleri 11.867 liraya denk geliyor o tip ara indirimleri bekliyorum ben de. Modeli kullanan arkadaşlar varsa yorumlaması bizim için çok önemli.

Merhaba aynı modeli kullanıyorum. Sorularınızı cevaplayabilirim. İmzamda userbenchmark testini bulabilrisiniz. Ayrıca youtube sitemde birkaç tane oyunun testlerini görebilirsiniz. Bu arada daha fazla oyunların testleri ileri zamanlarda gelecektir.

Son düzenleme:
Merhaba aynı modeli kullanıyorum. Sorularınızı cevaplayabilirim. İmzamda userbenchmark testini bulabilrisiniz. Ayrıca youtube sitemde birkaç tane oyunun testlerini görebilirsiniz. Bu arada daha fazla oyunların testleri ileri zamanlarda gelecektir.

Gördüğüm kadarıyla -Jedi Fallen Order videosunu izledim- CPU 80 dereceyi geçtiği anda sıcaklığı düşürmek amacıyla frekansı düşüyor. Kendin mi ayarladın yoksa fabrika çıkışlı olarak o şekilde mi geldi?

Gördüğüm kadarıyla -Jedi Fallen Order videosunu izledim- CPU 80 dereceyi geçtiği anda sıcaklığı düşürmek amacıyla frekansı düşüyor. Kendin mi ayarladın yoksa fabrika çıkışlı olarak o şekilde mi geldi?
Undervoltlu halde duruyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı