Monster Tulpar T7 v19.7 alınır mı?

Bütçe
Max 13k

yalcintr

Picopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar bende çok araştırdım fiyat performans olarak ilk başta bütçemi 8-9K olarak belirledim ama baktıkça araştırdıkça 13K ya kadar çıktı ister istemez.
Aynı ürün Trendyol'da 13.299 TL.
RTX 2070 olması ekranın 144 MHz ve 17 inch olması.
Mekanik RGB klavyesi beni cezbetti biraz.
Hayatımda hiç masaüstü PC kullanmadım desem yeridir işimden dolayı hep laptop üstünden gittim, açıkcası oyun oynamak için alıyorum yurtdışına veya yurtiçinde iş için seyahat ettiğimde otelde kaldığım sürece sıkılmamama yardımcı oluyor :) not; Ocak ayından itibaren yurtdışına seyahatlerim durduruldu corona bitene kadar da malum yani şu an için yurtdışından alsana derseniz alamam :)

Alınmaz, bunu tercih edin:

Rami 8GB 2666Mhz ile değiştirip ikileyebilirsin.
buna baktım ama hani fiyat aynı sadece 100 tl fark ediyor monster 100 tl fazla 17 inch ram daha hızlı, klavye mekanik ve rgb , ssd 250gb daha az evet ben zaten yanına 1 tb hdd taktırmayı düşünüyorum

Buna baktım ama hani fiyat aynı sadece 100 tl fark ediyor monster 100 tl fazla 17 inch ram daha hızlı, klavye mekanik ve rgb , ssd 250gb daha az evet ben zaten yanına 1 tb hdd taktırmayı düşünüyorum
Kasa kalitesi, soğutması daha kötü. Güvenirlik konusunda Monster da pek iyi sayılmaz. Tamam Abra serisi gibi berbat değil kasası ama yine de attığımdan düşük kalacaktır.

Söyledikleriniz şahsen soğutmadan ve kasa kalitesinden feda etmeye değmez. Bu arada 10750H ve 10870H arasında oyunlarda pek fark yok, o yüzden daha hızlı demek yanlış olur. Tabii render vs. işler yapacaksanız bir nevi bir fark oluşturur.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu yayıncının dedikleri ne kadar doğru acaba forumda v19.7 sahibi olan yok mu :) ?
Kimse yorum yapmamış herkesin referans aldığı YouTuber'ın Monster'ın laptopını yılın en iyi oyun bilgisayarı seçmesine 😄

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu yayıncının dedikleri ne kadar doğru acaba forumda v19.7 sahibi olan yok mu :) ?
Kimse yorum yapmamış herkesin referans aldığı YouTuber'ın Monster'ın laptopını yılın en iyi oyun bilgisayarı seçmesine 😄

Bu forumda gördüğüm kadarıyla herkes bu kişiyi referans alıyor bu YouTuber'da Monster'ın Laptop'ını 2020'nin en iyi Gaming Laptop'ı seçmiş.

Konuyu biraz hortlatıcam ama eğer aranızda Tulpar 19.7 alabilen arkadaş var ise GPU-Z değerlerini ya da GPU tdw değerini paylaşabilir mi?

Monster t7 v19.7 modelini aldım baya araştırıp, t7 v20.2 ile arasında kalıp v19.7 aldım. Ips ekranlarda kabul edilebilir seviyede olan ışık sızması problemi baya kötüydü ama teknik servis normal dedi. Direk iade ettim. 2 haftalık kullanımım sonucu csgo, cod warzone oynayabildim. Warzone da ultra ayarlarda hem çok ısınıyor hemde kasıyordu. Orta ayarlarda gayet iyi performans veriyor. Csgo için 300 üzeri fps alıyordum ultra ayarlarda ama cpu sıcaklık 90 ları buluyor. Turbo fan açınca fan sesi hissediyorsunuz kesinlikle. Laptop un ses düzeyini hoparlörleri baya iyi buldum hatta thx ile çok çook yüksek ses çıkıyor aletten. Ama işte yaşadığım problemden dolayı iade ettim ve tekrar monster düşünürmüyüm çok kararsızım.

Geri
Yukarı