Monster Tulpar T7 v20.3 nasıl?

THX logosu nerede sende bu sayede cihaza gerçekten cihaza sahip misin anlayacağım ondan sonra cevap vereceğim.

Wasd varya hocam oraya bile koyuyoruz orada oldu buna çok takmaya gerek yok evet cihazı kullanıyorum ama memnun değilim oldu bitti.
Hocam Ryzen almanız lazımdı o sıcaklıkları görmemek için:( ki yeni Ryzen'lerde o sıcaklığı geçiyor.

Hocam zaten satıp sizin aldığınız laptoptan ya da stokları bekleyip RTX 3070'li masaüstü alacağım.

Wasd varya hocam oraya bile koyuyoruz orada oldu buna çok takmaya gerek yok evet cihazı kullanıyorum ama memnun değilim oldu bitti.

Hocam zaten satıp sizin aldığınız laptoptan ya da stokları bekleyip RTX 3070'li masaüstü alacağım.
7 aya yakın kullandım hiç de öyle bir sorun olmadı nasıl becerdin onu anlamadım. 1.5 aydır da v21.6 kullanıyorum.

Son düzenleme:
7 aya yakın kullandım hiç de öyle bir sorun olmadı nasıl becerdin onu anlamadım. 1.5 aydır da v21.6 kullanıyorum. Dur fotoğraf da atayım. (kamera için özür dilerim telefon kamerası kırık da 😔)
Eki Görüntüle 986858

Bilmiyorum hocam nasıl oldu bende zaten 1 ay önce fark ettim bakıma gönderince söyleyecektim bence daha fazla tartışmayalı sizde sıcaklıklar nasıldı.

Yeni konular

Geri
Yukarı