Monster Tulpar T7 v20.5 CS:GO'da CPU sıcaklığı 90 derece

Kutmoon

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar iyi günler. Monster Tulpar T7 v20.5 modeline sahibim ve CS:GO'da GPU sıcaklığı 60 dereceyken başlıkta da belirttiğim gibi CPU sıcaklığı 90 derece dGPU da olmasına rağmen sıcaklık değerleri böyle. CPU sıcaklığını nasıl düşürebilirim ne gibi bir yöntem önerebilirsiniz. Ekstradan soğutucu kullanıyorum bakımlarını da yeni yaptırdım. Yardımlarınızı önerilerinizi bekliyorum.

Monster sistemlerin soğutma sistemleri iyi ancak termal macunları kötü. Güzel bir termal macun ile sorunu çözersiniz. MX4 falan sürmeyin bu arada. CoolerMaster falan da sürmeyin. Arama yapmanızda kolaylık sağlaması adına "Pumpout yapmayacak macun" lazım size.

Monster sistemlerin soğutma sistemleri iyi ancak termal macunları kötü. Güzel bir termal macun ile sorunu çözersiniz. MX4 falan sürmeyin bu arada. Cooler Master falan da sürmeyin. Arama yapmanızda kolaylık sağlaması adına "pumpout yapmayacak macun" lazım size.

1 ay öncesine kadar Valorant ve CS:GO gibi oyunlarda sıcaklık dereceleri 80'in üzerine çıkmazdı 1 ayda bu şekil bir durum oldu CPU adına ve oyun başlangıçta CPU 90 dereceyle başlıyor bir sorun olduğunu düşünüyorum bir tahmininiz var mıdır acaba.

1 ay öncesine kadar Valorant ve CS:GO gibi oyunlarda sıcaklık dereceleri 80'in üzerine çıkmazdı 1 ayda bu şekil bir durum oldu CPU adına ve oyun başlangıçta CPU 90 dereceyle başlıyor bir sorun olduğunu düşünüyorum bir tahmininiz var mıdır acaba.
Bir sorun yok. Macunlar bu şekilde çalışıyor. Pumpout yapar ve etkisi azalır.

Geri
Yukarı