Monster Tulpar T7 v21.7 alınır mı?

Bütçe
17.600 TL

albayhardal

Centipat
Daha fazla  
Herkese iyi günler. Bu yıl bilgisayar müh. Kazanmam dolayısıyla yeni bir dizüstü bilgisayara ihtiyaç duymaktayım. Genel olarak kod yazma vs. mühendislikle ilgili şeyler için kullanılacak ama boş zamanlarımda oyun oynama, fotoğraf/video düzenleme gibi işlemler de yapacağım. Aklımda şu bilgisayar var:
Alırken de hafızasını 1TB'a yükseltmeyi düşünüyorum. Yükseltildiği zaman 17.599 TL oluyor: Sizin bu laptop hakkındaki düşünceleriniz nelerdir? Veya bu bütçede (maalesef arttırma şansım yok bu bile bütçeyi çok zorluyor) önerebileceğiniz başka bir laptop var mı?

Aradığım özellikler:
-Taşıması kolay olması (ama çok önemli değil).
-Günlük kullanımda 1 okul gününü çıkarması.
-Fotoğraf düzenleme, tasarım vb. şeyler olacağı için %100 sRGB veya benzeri bir ekrana sahip olması.
-4 yıl boyunca idare edebilecek özelliklere sahip olması (yani üniversite hayatım boyunca en azından gündelik ve kod işlerini çıkarabilmeli).

Alınabilir, Tongfang kasa fakat biraz bekleyebilirseniz V25 almanızı öneririm.
Maalesef bekleme şansım yok. En geç 2 hafta içinde bilgisayarın elimde olması gerek. Yine de öneriniz için teşekkür ederim.
Monster'ın en en az serisinden bir seri denilebilir alınabilir ama bu bütçede piyasaya iyice bak.
Baya araştırmalarım oldu fakat içime sinen bir model bulamadım. Kiminin işlemcisi kötü, kiminin ekranı. Belki gözden kaçırdığım bir laptop vardır diye buraya da danışmak istedim. Cevabınız için teşekkür ederim
Alınabilir. 4 yıl kullanma biraz da size bağlı. Ama onun dışında alınır mı, alınır.
Cevabınız için teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı