Monster Tulpar T7 V21.9 adaptörü yetersiz mi?

Janissaire7

Hectopat
Yer
Adana Demirspor Antrenman Tesisleri
Daha fazla  
Meslek
Müyendizz
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Artılar, eksiler bölümünde "230 Watt adaptör bu konfigürasyona yetmeyebiliyor." demiş. Bu ifadeyi tam olarak anlamadım. Kasma mı olur yani? Ya da nasıl bir problem yaşarım? Monster neden yeterli güç desteği verecek bir adaptör kullanmamış acaba cihazında?

Bazı firmalar olması gerekenden daha düşük güçte adaptör veriyorlar, bunun sonucunda ağır oyunlarda cihaz pilden de enerji çekmeye başlıyor ve pilin şarjı düşüyor.

250-260 W daha ideal olurdu, ama olay ne?
Oyun sırasında piliniz %100'den %95'e falan inebilir.

kesinlikle yetersiz 10 gün kadar kullandım. Aşırı ısınıyor cihaz sesi çıkmıyor pek hoparlörlerin ve cpu özellikle acayip ısınıyor parmaklar klavyede ciddi ciddi yanıyor. 280-330 w adaptör ile denemek lazım sonrasında bakmak lazım.

kesinlikle yetersiz 10 gün kadar kullandım. Aşırı ısınıyor cihaz sesi çıkmıyor pek hoparlörlerin ve cpu özellikle acayip ısınıyor parmaklar klavyede ciddi ciddi yanıyor. 280-330 w adaptör ile denemek lazım sonrasında bakmak lazım.

Cihazı aldım yaklaşık 6 aydır kullanıyorum oyun performansından memnunum. Güç sıkıntısı yaşamadım. (RDR2, Total War: Atilla, Star Wars : Fallen Order, BFV, CS:GO)

Laptop ile oyun oynarken her zaman harici klavye kullanırım. Ses konusunda haklısın ama bunlar kulaklık veya hoparlör ile çözülebilecek basit meseleler. Benim için mühim değil. Oyunu düzgün, kasmadan oynatsın yeter.

Yeni konular

Geri
Yukarı