Monster Tulpar T7 v22.1 alınır mı?

Bütçe
14500

AriceN

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
YAFL da öğrenci
Merhaba, ben Monster Tulpar T7 v22.1 alacağım ( yaklaşık 2 ay sonra). Merak ettiğim şey; sıkıntı olur mu? Kimisi çok düşük performans veriyor diyor ama cihazda advanced Optimus var. Bunun ayarlarını yapınca FPS artıyor. Sıcaklıkları CPU 75-85 derece GPU 70-75 derece arası, acaba alınmalı mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba ben Tulpar T7 v22.1 16x2 RAM 512 GB Samsung PM981a SSD ile alacağım nasıldır acaba sıcaklıklar olarak kasa kalitesi olarak. Ve bir de alüminyum kasa olması sıcaklığı bana hissettirir mi? Performans az diyenlere de Monster 22.1'e kesin olarak muz Switch gelecek dedi o konuda sadece beklemek lazım.

Alınır ama ben MUX geleceğini sanmıyorum.

İçindeki donanım güzel duruyor. Birebir kullanıcısından öğrenmek gerek.

Daha önce Monster'dan dili yanmış biri olarak Ben Asus Tuf Dash aldım 3060'lık.

Selamlar. 3 gün önce sipariş verdim. Arkadaşımda t7 v20.3 var çok memnun. En ufak bir sorun yaşamamıştı. Bu özelliklere sahip başka pcler 20 lira üzeri olduğu için gözüm kapalı sipariş verdim. Kasa kalitesi vs çok önemli değil benim için(ki bunun kasası kötü malzeme değil) eşyalarımı düzgün kullanan biriyim. Laptop elime geldiğinde tüm detayları ile bir inceleme paylaşacağım. Diliyorum ki sorun yaşamam

Selamlar. 3 gün önce sipariş verdim. Arkadaşımda t7 v20.3 var çok memnun. En ufak bir sorun yaşamamıştı. Bu özelliklere sahip başka pcler 20 lira üzeri olduğu için gözüm kapalı sipariş verdim. Kasa kalitesi vs çok önemli değil benim için(ki bunun kasası kötü malzeme değil) eşyalarımı düzgün kullanan biriyim. Laptop elime geldiğinde tüm detayları ile bir inceleme paylaşacağım. Diliyorum ki sorun yaşamam
selamlar, laptop elinize geçti mi? geçtiyse neler düşünüyorsunuz

selamlar, laptop elinize geçti mi? geçtiyse neler düşünüyorsunuz

Burada deneyimlerimi yazdım. 2. haftaya girdim bu zamana kadar da tek sıkıntım olmadı. Herhangi problem de çıkmadı şükür. Canavar gibi çalışıyor performansı vs herşeyiyden çok memnunum. Tercih ettiğime hiç pişman etmedi.

Burada deneyimlerimi yazdım. 2. haftaya girdim bu zamana kadar da tek sıkıntım olmadı. Herhangi problem de çıkmadı şükür. Canavar gibi çalışıyor performansı vs herşeyiyden çok memnunum. Tercih ettiğime hiç pişman etmedi.
çok teşekkürler görmemişim.

Yeni konular

Geri
Yukarı