Monster Tulpar T7 v22.1 alınır mı?

Bütçe
10000
Hocam ekran kartı piyasası iyi değil. Bende o yüzden notebook alıyorum.
Evet hocam, piyasa olarak iyi değil ama eğer masaüstü imkanınız varsa konu açın bence;
Hocam masaüstü imkanınız varsa alın derim MARS-3760X/AMD RYZEN 7 3700X/ASUS GeForce RTX 3060 DUAL OC 12GB/16GB DDR4/500GB NVMe M.2 SSD/Geforce RTX RayTracing PC | ITOPYA
-R5 5600X
-B450 M Pro ile 13000 yapıyor monitörde 1440P 144/165Hz bulunabilir veya 1080p 240Hz
Hocam tüm parçalar dahil Intel Core İ5 10400F / Intel Core İ7 10700F ve RTX 3060 sistem içine monitör, klavye, kulaklık da dahil size 15.000 TL-16.000 TL arasında gelir.
Yukarıdaki veya Sistem toplamadaki arkadaşlar 15K fiyata 3060 sistem toplayabilir/bulabilir.

Merhaba arkadaşlar ben biraz araştırma yaptım.
Sizce
Alınmaz ise öneriniz var mıdır?
Alınabilecek tek Monster ama tam olarak belli olmayan bir ekranı var yeni bir model ve ekran sıkıntısı çıkan birkaç üye var şu anlık. Ofis için Thinkpad almanızı öneririm oyun oynamacayaksanız.

Sıkıntı çıkarsa direk iade alıyorlar denemekte fayda var.
Uğraşmaya değmez. Belirli bir hatası var sonuç olarak.
Merhaba arkadaşlar ben biraz araştırma yaptım.
Sizce
Alınmaz ise öneriniz var mıdır?
Hocam ben bu modeli öneririm aynısını kullanıyorum. Ofis için harika bir model. Gaming bir model alırsanız hem taşınabilirlik hem de şarj konusunda sıkıntı yaşayacaksınız. Hardcore bir oyuncu değilseniz bu model size oyun deneyimi yaşatacaktır. 1 günden fazla da sarjı gidiyor.

Uğraşmaya değmez. Belirli bir hatası var sonuç olarak.

Hocam ben bu modeli öneririm aynısını kullanıyorum. Ofis için harika bir model. Gaming bir model alırsanız hem taşınabilirlik hem de şarj konusunda sıkıntı yaşayacaksınız. Hardcore bir oyuncu değilseniz bu model size oyun deneyimi yaşatacaktır. 1 günden fazla da sarjı gidiyor.

Hiç oyun oynamayacağım demedim ve beni uzun bir süre 2 yıl gibi götürsün yeter almışken iyisini alayım diyorum.

Hiç oyun oynamayacağım demedim ve beni uzun bir süre 2 yıl gibi götürsün yeter almışken iyisini alayım diyorum.
Hocam zaten kötü değil bu bilgisayar. 4gb lik bir ekran kartı mevcut.Rtx 2060 kadar performanslı değil ancak o alacağınız hiçbir bilgisayarın ne şarjı ne hafifli bunun kadar iyi değil. Bu bilgisayar sizie ofis işlerinizde en az 5 yıl oyun için en az 2 yıl kafanızı ağrıtmaz. Ben ofise alıyorum dediniz diye Thinkpad önerdim. Taşıma sıkıntınız ya da şarjı uzun gitsin gibi dertlerimiz yoksa kesinlikle MSI falan alın.
Laptop dediğiniz sadece oyun için satılmıyor. Onun kendine göre bunun kendine göre avantajları var iyi kötü diye adlandırmak yanlış olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı