Monster Tulpar T7 v24.1 klavye yön tuşlarına basınca farklı tuşlar çalışıyor

DragonViper

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
i7-10870h // Rtx 3060 (95w) // 16gb ram // 1 TB ssd
Monster Tulpar T7 v24.1 cihazımı alalı 1 hafta oldu. Klavyede yön tuşları ve Home, end tuşlarına art arda basınca kendi kendine Shift, konsol tuşu vb. bazı tuşlara basıyor. Klavye tuş testinde net olarak görülüyor. Ekran klavyesinde böyle bir soun olmuyor. Bu olayı cihazın elime geçtikten sonraki 5. gününde Monster'a bildirdim bana sorunun yazılımsal olduğunu Windows 10 21H1 sürümüne güncellememi ve Driver'ları güncellememi söylediler. Bunlar çözmüyorsa temiz kurulum yani format atın dediler. Benim işletim sistemim ve sürücülerim zaten günceldi hatta güncel Windows sürümü 21H2 bununla beraber kendi yolladıkları flash disk içindeki sürücüleri de yüklemiştim. Neyse işte format attım düzeldi ama 2 gün sonra aynı sorun tekrar ediyor. Benim anlamadığım nasıl bir yazılımsal sorun ki sadece Monster cihazlarda oluyorda başka markalarda olmuyor internette örneği bile yok. Monster'a şimdi yeni bir mail attım teknik servise gönderin diyorlar. Mümkünse uzun süre servise göndermek istemiyorum. Çözüm öneilerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı