Monster Tulpar T7 v25.1 nasıldır?

Çok şükür hallettim elimin altında adeta bir uçak var alanlar çok şanslı. İlerleyen günlerde oyun deneyimlerini yazacağım.

Doya doya kullanın hocam. Bir de rica etsem bize o canavarın fotoğrafını gönderseniz.

Çok sevindim. Peki sıkıntı neymiş hocam biz de dikkat edelim?
Aynen başkan kurulum nasıl yaptın sorunsuz nasıl yükleriz bizi de bilgilendir bu konuda aşama aşama ne yaptın, bir de ssd okuma yazma hızı ile oyunlarda ultrada ısıları nasıl bakabilirsen memnun olurum
Evet arkadaşlar monsterdan haber geldi, başka msj haber alan var mı
? Screenshot_20211029_111705.jpg

Son düzenleme:
Aynen başkan kurulum nasıl yaptın sorunsuz nasıl yükleriz bizi de bilgilendir bu konuda aşama aşama ne yaptın, bir de SSD okuma yazma hızı ile oyunlarda Ultra'da ısıları nasıl bakabilirsen memnun olurum.
Evet arkadaşlar Monster'dan haber geldi, başka msj haber alan var mı?
Eki Görüntüle 1201127

Hocam siz sitesinden mi aldınız?

Aldığınız gün bile mesaj gelmiş bana hiçbir mesaj gelmedi. Acaba benim siparişim mi alınmadı yoksa trendyoldan aldım diye mi böyle oldu?

Hocam siz sitesinden mi aldınız?

Aldığınız gün bile mesaj gelmiş bana hiçbir mesaj gelmedi. Acaba benim siparişim mi alınmadı yoksa trendyoldan aldım diye mi böyle oldu?
N11 den aldım başkan bende ama monstera üyeliğim var o yüzden geldi, daha önce monsterın kendi sitesinden almıştım, taksit imkanı vs ile N11 den aldım bu sefer, monster a üyeliğin var mı hocam yoksa ondan gelmemiştir

Ben N11'den aldım az önce geldi mesaj. Hangi gün verdiniz siparişi?

Siparişiniz alınmıştır mesajı için diyorum hocam. Ben 24'ünde aldığımda Monster'dan bana bir mesaj gelmedi. Fotoğraftan gördüğüm kadarıyla Celal hocama aldığı tarih 22 Ekim'de siparişiniz alınmıştır mesajı gelmiş.

Aynen başkan kurulum nasıl yaptın sorunsuz nasıl yükleriz bizi de bilgilendir bu konuda aşama aşama ne yaptın, bir de ssd okuma yazma hızı ile oyunlarda ultrada ısıları nasıl bakabilirsen memnun olurum
Evet arkadaşlar monsterdan haber geldi, başka msj haber alan var mı
? Eki Görüntüle 1201127
Bir tek bana gelmedi sanırım :(

N11'den aldım başkan bende ama monstera üyeliğim var o yüzden geldi, daha önce Monster'ın kendi sitesinden almıştım, taksit imkanı vs ile N11'den aldım bu sefer, Monster'a üyeliğin var mı hocam yoksa ondan gelmemiştir

Üyeliğim yok hocam.

Geri
Yukarı