Monster Tulpar T7 v25.1 nasıldır?

Cihazlarda performans düşümü gibi bir şey var mı? Çok kafami kurcalıyor sorun yaşar miyim acaba.

1 aydır kullanıyorum RDR2 bitirdim ve 25 saat civari BF5 oynadım herhangi bir sıkıntı yaşamadım fakat ilk aldığımda işlemci çok ısınıyordu ürün değişimi oldu 2. üründe de mavi ekran sıkıntısı vardi yine ürün değişimi oldu 3. üründe dediğim oyunları oynarken sıkıntı yaşamadım memnunum performansından.

1 aydır kullanıyorum RDR2 bitirdim ve 25 saat civari BF5 oynadım herhangi bir sıkıntı yaşamadım fakat ilk aldığımda işlemci çok ısınıyordu ürün değişimi oldu 2. üründe de mavi ekran sıkıntısı vardi yine ürün değişimi oldu 3. üründe dediğim oyunları oynarken sıkıntı yaşamadım memnunum performansından.

Yanlış anlamayın ama almış olduğumuz 3 cihazdan 2'si arızalı çıkmış. Demek ki uzak durulacak bir cihaz.

Son düzenleyen: Moderatör:
V25.1 kullanan arkadaşlar YouTube'da 1080p de video izlerken CPU-GPU kullanımınızi paylasabilir misiniz? Ve ek olarak kulağınızı touchpade dayadiginizda ses geliyor mu?

Ben de bugün sipariş verdim hayırlısıyla aklımda iki soru var ama.
1: GP serisi normalde tamamen plastik diye biliyorum Monster alüminyum yazmış alüminyum alaşımlı bile değil.
2: Bu tarz bir renk seçeneğini de hiç görmedim daha önce.
Bu ikisinin farklı olması acaba MSI kalitesini yakalar mı diye sordurttu ama gelmeden bilemeyeceğim sanırım.
Geldikten sonra ben de ufak bir yazı yazarım.
Ekleme: MSI GP76 11800H modelinde Type-C de yok fakat bunda var.

Hocam cihazınızda ışık sızması sorunu var mı? Bende de aynı cihaz var ve ışık sızması mevcut ekte bakabilirsiniz. Biraz fazla çıkmış ama ana hatlarıyla bu şekilde diyebilirim. Çok parlak gözükmüş bunun %30 daha az parlak hali falan diyebilirim.

Ayrıyeten cihazı açtıktan sonra boşta olsa bile fan bir anda çalışıp duruyor. Sanırım işlemci 4GHz'i anlık olarak geçtiği için böyle bir şey yapıyor. Siz böyle bir şey yaşadınız mı?

Son olarak genel kullanımda cihazdan memnun musunuz farklı bir şeyle karşılaştınız mı?
Hepinize çok teşekkürler arkadaşlar. Ben de elime geçince buradan tecrübelerimi paylaşacağım.Samsung SSD'si harika olunca 1TB'a yükseltmek için geri kargolamaktan kendimi alamadım. Malesef dış siteden alınca upgrade için kutuyu açmadan direkt geri kargolamak gerekiyor. Tekrar dönmesi perşembeyi bulacak gibi. Satın alan başka arkadaşlar da varsa performans,sıcaklık vs. deneyimlerini paylaşırlarsa alacak arkadaşlara yardımcı olur. Cidden hiçbir inceleme ve detaylı performans,sıcaklık paylaşımı göremedik.
Başlığı kullanıcı deneyimleri olarak açtım. Ancak moderatör nasıldır diye değiştirmiş. :D

Hocam cihazınızda ışık sızması sorunu var mı? Bende de aynı cihaz var ve ışık sızması mevcut ekte bakabilirsiniz. Biraz fazla çıkmış ama ana hatlarıyla bu şekilde diyebilirim. Çok parlak gözükmüş bunun %30 daha az parlak hali falan diyebilirim.

Ayrıyeten cihazı açtıktan sonra boşta olsa bile fan bir anda çalışıp duruyor. Sanırım işlemci 4GHz'i anlık olarak geçtiği için böyle bir şey yapıyor. Siz böyle bir şey yaşadınız mı?

Son olarak genel kullanımda cihazdan memnun musunuz farklı bir şeyle karşılaştınız mı?

Dosya Ekleri

• IMG_20220125_004858.jpg
    IMG_20220125_004858.jpg
    51,6 KB · Görüntüleme: 33
  • IMG_20220125_004858.jpg
    IMG_20220125_004858.jpg
    51,6 KB · Görüntüleme: 35

Değişim talep edin ışık sızması rahatsız eder, kaç bin lira verdiniz bu laptopa yazık olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı