Monster Tulpar T7 v25.1 nasıldır?

Son düzlük hocam geliyor gelmekte olan.
Valla dostum sıfır cıhaz almıssın eger taksıtlı almadıysan yenisini almanı onerırım ıade edıp paran yatınca yenısını sıparıs edebılırsın ekran degıstırme falan bence kesınlıkle gırmemek gerekır adı ustunde SIFIR ve az para degıl. ama rahatsız etmıyorsa ugrasmak ıstemıyorsan senın kararın ben hala jelatınını cıkartmadım arka kapagın ve cantassına koyarken beyaz kılıfını kullanıorum :D

Valla dostum sıfır cıhaz almıssın eger taksıtlı almadıysan yenisini almanı onerırım ıade edıp paran yatınca yenısını sıparıs edebılırsın ekran degıstırme falan bence kesınlıkle gırmemek gerekır adı ustunde SIFIR ve az para degıl. ama rahatsız etmıyorsa ugrasmak ıstemıyorsan senın kararın ben hala jelatınını cıkartmadım arka kapagın ve cantassına koyarken beyaz kılıfını kullanıorum :D
Hocam taksitle aldım ama eğer başka bir sıfır cihaz talep edersem elime geçecek yeni cihazın başka sorunları olabilir veya elime sıfır cihaz geleceğinden de emin değilim bu modele raabet çok var ve stokta da az var böyle olunca riske girmek istemiyor insan bende arada deredeyim. Ne yapmalıyım bilmiyorum.

Cihazı teslim alanlar SSD okuma ve yazma hızını test edebilir mi acaba? İlk geldiğinde 7bin okuma gösterirken şimdi 3binlere düşmüş görünüyor bende.

Monster dijital mağazadan webinara bağlanırsanız siz yazıyorsunuz arkadaşlar sesli cevaplıyor.
Hocam webinarla görüştüm, kampanya bitti biz burdan kod veremiyoruz mail adresi verdiler oraya aldığınız hatayı vs gönderim açıklama yazın bilgilerinizi yazın dedi vermediler, dedikleri adrese mail attım bekliyorum

Yeni konular

Geri
Yukarı