Monster Tulpar T7 v25.1 nasıldır?

Ayın 23'ünde bu modeli Hepsiburada'dan sipariş ettim ama hâlâ ürün hazırlanılıyor diyor. Kargoya vermelerini hevesle bekliyorum umarım çok geçe bırakmazlar.

Ayın 23'ünde bu modeli Hepsiburada'dan sipariş ettim ama hâlâ ürün hazırlanılıyor diyor. Kargoya vermelerini hevesle bekliyorum umarım çok geçe bırakmazlar.
Hayırlı olsun hocam, 5 iş günü buluyor ortalama kardeşim tahminimce pazartesi salı kargolarlar
Hayırlı olsun hocam, 5 iş günü buluyor ortalama kardeşim tahminimce pazartesi salı kargolarlar
Wp grubuna gelmek istersen [email protected] numaranı msj at

Hayırlı olsun hocam. Ben 24'ünde Trendyol'dan aldım 2'sinde gelecek diye gösteriyor. Sizinde o civardadır.
Foruma hoş geldiniz bu arada.

Yeni alanlara hayırlı olsun. Kontrol için özellikle gördüğüm birkaç sorun var kontrol edebilirler.

Işık sızması karanlık odada siyah arka plan ile ekran parlaklığı sonda test edin.
Fan ızgaralarında yamukluk var mı?
Monster yazılı çerçevede dalgalanma var mı?
Ölü piksel var mı?

Bunlar dışında problem göremedim ki ölü piksel dışında bunlar da sorun sayılmaz.

Yeni alanlara hayırlı olsun. Kontrol için özellikle gördüğüm birkaç sorun var kontrol edebilirler.

Işık sızması karanlık odada siyah arka plan ile ekran parlaklığı sonda test edin.
Fan ızgaralarında yamukluk var mı?
Monster yazılı çerçevede dalgalanma var mı?
Ölü piksel var mı?

Bunlar dışında problem göremedim ki ölü piksel dışında bunlar da sorun sayılmaz.
Monster yazılı çerçevrde dalgalanma bir sorun bu arada sırf bu yüzden değişim talep ettim bugün kargoladım 0 cihazda olması rahatsız ediyor gerçekten.

Monster yazılı çerçevrde dalgalanma bir sorun bu arada sırf bu yüzden değişim talep ettim bugün kargoladım 0 cihazda olması rahatsız ediyor gerçekten.
sonucu paylaşırsanız iyi olur.
tabi sıfır cihazlarda olması hoş değil ama bir ölü piksel gibi ekranda sorun olan bir durum değil
bir çok kişide bu durumu gözlemledim değişim cihazı da aynı durumda gelebilir

sonucu paylaşırsanız iyi olur.
tabi sıfır cihazlarda olması hoş değil ama bir ölü piksel gibi ekranda sorun olan bir durum değil
bir çok kişide bu durumu gözlemledim değişim cihazı da aynı durumda gelebilir
Değişim cihazının özellikle kontrolünün yapılmasınk talep edicem. Tabii başka bir sorun cıkar mı orası şans inşallah cıkmaz. Sonucu paylaşırım zaten burada aktifim.

Geri
Yukarı