Monster Tulpar T7 v25.1 nasıldır?

Yazı dilinde tekdir edersin ki o şekilde algıladım.Herkesin dilinde bir türkü falan diye konuya girince konuyla ilgili bilmeden kulaktan duyma bılgıyle sadece konuştuğum intibası oluştu. Yanlış anladım sen kusura bakma hocam.
Estafurullah Yasin. Sonuçta birbirimizi tanımıyoruz amaç birbirimize destek olmak. Bende bir yazı dili bozukluğu olmuştur belki. Anlaşabildiğimize sevindim. :)

Estafurullah Yasin. Sonuçta birbirimizi tanımıyoruz amaç birbirimize destek olmak. Bende bir yazı dili bozukluğu olmuştur belki. Anlaşabildiğimize sevindim. :)
Aynen öyle amaç birbirimize destek olmak. Hocam buyur whatsapp grubumuza gel 12 kişiyiz fikir alışverişini hızlı bir şekilde yapıyoruz her konuda. :) [email protected] mail adresim.

Ben bu modeli alan insanlardan surekli sikayet duyuyorum. Memnuniyet yuzdesi %50'nin altinda bu laptopun.
İlk alınan notebooklarda hiç sıkıntı yoktu daha sonra aşırı yüklenme ve stok yetersizliği oldu 14 15 gun bekleyen arkadaslarda sıkıntı cıktı hep. Forum başlığının ilk yorumları incelersen ki bende o dönemde aldım sayılır :) bir sıkıntı yaşamadım hatta fazla memnunum performans ve kasa kalitesinden.
Aynen öyle amaç birbirimize destek olmak. Hocam buyur whatsapp grubumuza gel 12 kişiyiz fikir alışverişini hızlı bir şekilde yapıyoruz her konuda. :) [email protected] mail adresim.
Hocam mail attım

Doğrudan RTX 3060'dan görüntü alabilmek için miniDP kablo mu yoksa Type-c to DP kablo mu gerekiyor yani hangi port doğrudan RTX 3060'a bağlı?
Elimde miniDP kablo olmadığı için deneyemedim ancak cihazın herhangi bir portuyla doğrudan Nvidia üzerinden görüntü alamıyormuşuz. Type-C to DP kablosuyla denediğimde Hybrid moddayken görüntü UHD uzerinden alınıyor ancak UHD'yi Bios üzerinden kapatınca Type-C görüntü vermiyor. Neyse ki HDMİ çıkışı UHD kapalıyken doğrudan Nvidia üzerinden görüntü verebiliyor. Ben 2K 144 HZ monitör kullandığım için problem olmadı benim için. Son olarak eğer miniDP kablo bulabilirsem deneyeceğim. Benden önce birisi deneyip tecrubelerini paylaşırsa cok güzel olur.

Telefonla çekince gözle görünenden daha fazla belli oluyor ama yarın teknik servise uğrayacağım sonucu yazarım. Fotoda sağdaki v25.1 soldaki v19.3
Bende de ayni problem vardi degisim yapmadilar bugun teslim ettim panel degistircekler duzelmez iSe iade edicem az buz paralar degil bunlar

Bugün kargo şubesinden alabildim. Şimdi kurulumları ve testleri yapmaya başlayacağım. Ufak ışık sızması var sanki ekranda. Cok rahatsiz edecek mi bilmiyorum iyice test edip sonra karar vermek istiyorum. Ama sanki bilgisayar böyle üstün körü paketlenmiş gibi geldi. Daha önce aldığım Msi paketlemesinin yanına yaklaşamaz. Belki bir tek bende böyle olmuştur. Jelatin v.b. kalktıktı ve kendiliğinden çıktı ekran arkasından düştü öylece.

Kasa arkasi hava çıkışlarından bir tanesinde macun veya benzeri birseyler yapışmış gibi. Başka böyle bir durumla karşılaşan oldu mu?

Dosya Ekleri

• 20211103_204551.jpg
    20211103_204551.jpg
    56,2 KB · Görüntüleme: 70

Yeni konular

Geri
Yukarı