Monster Tulpar T7 V25.1 sıcaklık değerleri nasıl?

Xanteus

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar sizlere bir sorum var(Bu laptopu kullananlara). Uzun süredir kullananlar şu anda oyunlarda CPU ve GPU sıcaklıkları ne durumda? Havalar da ısındı benim sıcaklıklar CPU 80-90 GPU 60-70 arası geziyor(Mersinde yaşıyorum). CPU bazen 95leri görüyor bir tırsmaya başladım PC'yi alalı 6-7ay oldu sizlerde durumlar nasıl merak ettim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar sizlere bir sorum var(bu laptopu kullananlara). Uzun süredir kullananlar şu anda oyunlarda CPU ve GPU sıcaklıkları ne durumda? Havalar da ısındı benim sıcaklıklar CPU 80-90 GPU 60-70 arası geziyor(Mersin'de yaşıyorum). CPU bazen 95leri görüyor bir tırsmaya başladım PC'yi alalı 6-7ay oldu sizlerde durumlar nasıl merak ettim?

Sıcaklıklar normal.

CPU Valhallada yüksek ayarlarda 85de oynasam sıkıntı çıkarır mı bilgisayara ? Ara ara MSI da 90-95i gösteriyor tekrar düşüyor 85lere.

Bu yaz aylarında ortalama bir oyuncu laptopu boşta ve oyunlar da hangi ısı değerlerinde olmalı ?
Benim cihaz da rtx 3050 ve r5 5600h var ortamın sıcaklığına göre boşta ki işlerde cpu 50 65 derece arası; oyunlarda ise cpu min.75 ile max. 90 dereceleri görüyor. Bunlar laptop için nasıl değerler ideal mi yoksa iyi bir soğutucu almalı mıyım ?

Geri
Yukarı