Çözüm Monster v17.2.X performans sorunu

Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Eki Görüntüle 1293630

Burada Monster yazması gerekmiyor mu?

Sanıyorum ki Monster ekiplerinin üretici firmalardaki BIOS güncellemesiyle ilgilenen arkadaşlardan aldıkları fotoğraflar bunlar. Muhtemelen fotoğraftaki cihazlar da Monster ile benzer BIOS'u kullanıyorlar. Fotoğraftaki elemanlar da zaten Asyalı gibi yansımadan anlaşılan :D

Diğer fotoğraflarda var. Monster abra a5 v16.6 gözüküyor cihaz. Sanırsam oraya da göndermişler cihazı örnek için.
IMG_20210402_131627.jpg

Merhaba hocam @Blackboewl
Ben güncel bios sürümünü sorduğumda da bana güncel sürümdesiniz dediler.
@491279 Arayın üstadım arayın. Anladığım kadarıyla bizimle ilk mailleşen, telefonlarımızı ilk açan kişiler müşteri temsilcisi gibi bir şey. Önlerinde hangi cihazın hangi BIOS sürümü en güncel gibisinden bir liste var ve o listeye göre güncel olup olmadığını söylüyorlar. Ve tespitime göre o önlerindeki liste de tam olarak güncel değil. Siz Monster'ı arayın ve karşınıza çıkan müşteri temsilcisine derdinizi anlatın ve teknik ekip içindeki yazılımla ilgilenen birisiyle görüşmek istediğinizi söyleyin. Problemi anlatmanız için sizi aktarırsa o kişiye de problemi aktarın o büyük olasılıkla anlayacaktır. Veya telefondaki arkadaş direkt olarak kendisi de problemi teknik ekibe anlatabilir.

@491279 Arayın üstadım arayın. Anladığım kadarıyla bizimle ilk mailleşen, telefonlarımızı ilk açan kişiler müşteri temsilcisi gibi bir şey. Önlerinde hangi cihazın hangi BIOS sürümü en güncel gibisinden bir liste var ve o listeye göre güncel olup olmadığını söylüyorlar. Ve tespitime göre o önlerindeki liste de tam olarak güncel değil. Siz Monster'ı arayın ve karşınıza çıkan müşteri temsilcisine derdinizi anlatın ve teknik ekip içindeki yazılımla ilgilenen birisiyle görüşmek istediğinizi söyleyin. Problemi anlatmanız için sizi aktarırsa o kişiye de problemi aktarın o büyük olasılıkla anlayacaktır. Veya telefondaki arkadaş direkt olarak kendisi de problemi teknik ekibe anlatabilir.

Teşekkürler hocam ama siz direk bana güncel BIOS dosyasını atsanız çok güzel olur.

Hocam yazdıklarınızı harfi harfine dedim ama teknik servis kısmına yönlendirmedi.

Diğer fotoğraflarda var. Monster abra a5 v16.6 gözüküyor cihaz. Sanırsam oraya da göndermişler cihazı örnek için.
Eki Görüntüle 1294931
Hocam dediğim gibi benim anladığım bu fotoğraflar Monster'ın üretici firmayla iletişime geçip de aldığı fotoğraflar. Ya örnek için gönderdiler ya da zaten orada üretilen cihazlardan birinden fotoğraflar atılmıştır. Mesela bana atılan fotoğraflarda da cihaz adı Monster Abra A5 V17.2 ama kullanılan işlemci V17.2'de ki işlemci değildi. i7 11800H idi. Onlara takılmayınız yani.

Yeni konular

Geri
Yukarı