Çözüm Monster v17.2.X performans sorunu

Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Hocam yazdıklarınızı harfi harfine dedim ama teknik servis kısmına yönlendirmedi.
Ben de spora gideceğim birazdan o arada arayayım yolda.
Hocam dediğim gibi benim anladığım bu fotoğraflar Monster'ın üretici firmayla iletişime geçip de aldığı fotoğraflar. Ya örnek için gönderdiler ya da zaten orada üretilen cihazlardan birinden fotoğraflar atılmıştır. Mesela bana atılan fotoğraflarda da cihaz adı Monster Abra A5 V17.2 ama kullanılan işlemci V17.2'de ki işlemci değildi. i7 11800H idi. Onlara takılmayınız yani.
Evet kişideki cihazın işlemcisi farklı i7 10750H var onda bizde i5 10200H. Ona takılmıyorum da sadece o fotoğrafları bizlere de göndermeleri komik.

Hocam dediğim gibi benim anladığım bu fotoğraflar Monster'ın üretici firmayla iletişime geçip de aldığı fotoğraflar. Ya örnek için gönderdiler ya da zaten orada üretilen cihazlardan birinden fotoğraflar atılmıştır. Mesela bana atılan fotoğraflarda da cihaz adı Monster Abra A5 V17.2 ama kullanılan işlemci V17.2'de ki işlemci değildi. i7 11800H idi. Onlara takılmayınız yani.

Üretici firma Clevo Monster üretmiyor ve Clevo'ya cihaz ürettiren birçok şirket var, o yüzdendir.
Aynı sürümü bir daha kurmaya çalışırsam hata vermesin ?
Hocam orasını bilemiyorum ama risk almaya değmez bence.

Hocam yazdıklarınızı harfi harfine dedim ama teknik servis kısmına yönlendirmedi.
Hocam ısrar edin. Bana telefondayken talebinizi oluşturacağım 48 saat içinde teknik ekipten yetkili size geri dönüş yapacaktır dedi. Ben ısrar ettim ve 48 saat içinde dönülmesin şuanda görüşmek istiyorum telefona bağlayabilir misiniz diye sordum. Telefondaki arkadaş sağ olsun yardımcı oldu ve bağlanmayı denedi ama o anda meşgul olduklarından dolayı bağlanamadı. Tekrardan rica ettim bir daha denesek olur mu diye sağ olsun beni kırmadı ve en sonunda kendi teknik ekibe bağlandı problemi iletti ve gerekli dosya mailime atıldı.

Hocam ısrar edin. Bana telefondayken talebinizi oluşturacağım 48 saat içinde teknik ekipten yetkili size geri dönüş yapacaktır dedi. Ben ısrar ettim ve 48 saat içinde dönülmesin şuanda görüşmek istiyorum telefona bağlayabilir misiniz diye sordum. Telefondaki arkadaş sağ olsun yardımcı oldu ve bağlanmayı denedi ama o anda meşgul olduklarından dolayı bağlanamadı. Tekrardan rica ettim bir daha denesek olur mu diye sağ olsun beni kırmadı ve en sonunda kendi teknik ekibe bağlandı problemi iletti ve gerekli dosya mailime atıldı.
Birazdan tekrar arayayım hocam teşekkürler.

Hocam ısrar edin. Bana telefondayken talebinizi oluşturacağım 48 saat içinde teknik ekipten yetkili size geri dönüş yapacaktır dedi. Ben ısrar ettim ve 48 saat içinde dönülmesin şu anda görüşmek istiyorum telefona bağlayabilir misiniz diye sordum. Telefondaki arkadaş sağ olsun yardımcı oldu ve bağlanmayı denedi ama o anda meşgul olduklarından dolayı bağlanamadı. Tekrardan rica ettim bir daha denesek olur mu diye sağ olsun beni kırmadı ve en sonunda kendi teknik ekibe bağlandı problemi iletti ve gerekli dosya mailime atıldı.

Hocam o dosyayı bana da atsanız çok mutlu olurum ben servis ile hiç uğraşmak istemiyorum.

Hocam sizin konuyu tam bilmiyorum ama size başta güncel dediler sonra siz teknik servisten biriyle konuşunca yeni dosya mı attılar ? Bu arada cihazın modeli nedir ?
Hocam o dosyayı bana da atsanız çok mutlu olurum ben servis ile hiç uğraşmak istemiyorum.
Benimki A5 v16.6 17.2 kullanmıyorum.
Birazdan tekrar arayayım hocam teşekkürler.
Bağlanırsan bir gelişme olursa yazar mısın ben de birazdan arayacağım.

Hocam sizin konuyu tam bilmiyorum ama size başta güncel dediler sonra siz teknik servisten biriyle konuşunca yeni dosya mı attılar ? Bu arada cihazın modeli nedir ?

Benimki A5 v16.6 17.2 kullanmıyorum.
Biliyorum hocam ben @Blackboewl hocama dedim
ben monster'a mail attım ama bana güncel sürümdesiniz dediler ama ona yeni bios sürümünü göndermişler.

Yeni konular

Geri
Yukarı