Çözüm Monster v17.2.X performans sorunu

Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Hocam rica ederim.
Ben mail attığımda direk BIOS'u söylememişlerdi BIOS'unuzu yazın biz ona göre kontrol edelim filan tarzı bir şey yazmışlardı.
Sizde şu anki kullandığınız BIOS'u yazıp öyle mail attın.

Evet evet öyle yaptım hocam BIOS attım direkt. Cünkü bunun nedenini ben de araştırıyorum ne zamandır saçma bir FPS değerleri alıyorum garipsiyordum umarım çözülür tekrar sağ ol.

@mustib67 hocam bende Abra A5 v18.1 var Valorant'ta vs saçma FPS değerleri alıyorum CS de falan bende sizin bu konuyu okuduktan sonra BIOS bende de mi güncel degil acaba diye düsündüm fakat bu modele ya da bu BIOS'a hakim misiniz bilmiyorum ben yine de sürümü bırakayım biliyorsanız bana da yardımcı olur musunuz bilgisayar islemci olarak güclü bana göre fakat islemci isteyen oyunlarda tıkanıyor gibi. N.1.04mon04 <<bıos bu.

Monster'den son BIOS'u isteyin ve güncellemeyi deneyin 18 serisine pek hakim değilim.

Gigabyte bile aynı kasayı kullanıyor.

Bu da Gigabyte'ın sitesindeki BIOS'lar ve yazılımlar Gigabyte'ın BIOS'unu şu an v17.1'e kurdum G5 gd modeli olarak geçiyor Gigabyte'ta bakalım bu nasıl aynı performanstaysa Monster'ın BIOS'una geri döneceğim.

Dosya Ekleri

• o202105071424029281.jpg
    o202105071424029281.jpg
    128 KB · Görüntüleme: 70
Son düzenleyen: Moderatör:
Gigabyte bile aynı kasayı kullanıyor

Bu da Gigabyte'ın sitesindeki BIOS'lar ve yazılımlar Gigabyte'ın BIOS'unu şu an v17.1'e kurdum G5 gd modeli olarak geçiyor Gigabyte'ta bakalım bu nasıl aynı performanstaysa Monster'ın BIOS'una geri döneceğim

Hocam sonuçları paylaşırsınız merak ediyorum.
Gigabyte bile Clevo kasa kullanıyor, şaşırttı.

Hocam sonuçları paylaşırsınız merak ediyorum.
Gigabyte bile Clevo kasa kullanıyor, şaşırttı.

Gigabyte'ın BIOS çöp sadece Valorant'a denedim ekran kartı 40W ı geçmiyor FPS 80 -90 arasıydı Full ayarda mosnterın BIOS'una geri döndüm.
NVIDIA grafik ayarlarını kalite yaptığınızda ekran kartı 60W üstüne çıkmaya başlıyor ve FPS artıyor sabitlensin lütfen.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı