Monster vs Lenovo

Bütçe
7500-9000
HP Pavilion 15-EC1008NT bu laptop'a bakmanı tavsiye ederim. AMD 4000 serisi olduğu sürece Monster almanın artık bir mantığı yok.

Asus Rog Gaming laptoptan Monster laptopa geçtim. Monster almanı önermem Asus laptopu arıyorum şimdi. Lenovo üzmez Monsterdan uzak dur.

Lenovo diyenleri anlamıyorum.
Monster seri bir PC aldığında kalitenin farkına varacaksın. Yedek parça dersen Lenovo daha mantıklı.

3 farklı model Monster kullandım. Hepside Clevo kasaydı. Hepside birbirinden dandik malzemelerden üretilmişti. Lütfen kalite demeyelim. Kadıköydeki mağazasına gittim malzeme kalitesi halen kötü. Hatta en basitinden hoparlör mevzusu. Adamlar yıllardır düzeltemediler. En yeni laptoplarının hoparlörlerinden bile aynı şekilde teneke sesi geliyor maalesef. Lenovo malzeme kalitesi olarak Monster'ı delip geçer. Geri kalan özellikler ise işlemci ekran kartı farkı mevzusu onu da YouTube'dan karşılaştırıp öğrenmek yeterli.

Herkese teşekkürler. Şu anda da altımda bir tane Lenovo var, 10 yıldır bir sıkıntı çıkarmadı Allah'a şükür. Sadece HDD bozuldu ve fanı. Başka da sıkıntı çıkarmadı. O zaman Lenovo'ya yönelebilirim.

Beyler aklıma şöyle bir şey geldi şimdi ben aslında Monster'u göstermemdeki sebep RGB tuş olması şimdi bir tane daha laptop buldum o da ASUS size link bırakacağım ASUS mu yoksa yine mi Lenovo söylerseniz sevinirm.

Beyler herkese merhaba iki laptop arasında kaldım hangi alsam kararsızım bana bir yardımcı olun şimdi sizlere ikisinin de linkini atacağım birisi Monster birisi Lenovo.
Ve şöyle bir şey daha söyleyeyim eğer 7500-9000 TL arasında bana bu laptoplardan daha iyi laptop öneriniz varsa açığım ve illaki bu laptoplardan biri olmak zorunda mesela RGB klavyeli farklı bir markada olur ama özellikleri bunlar kadar iyi olsun yeter.

Bu ikisi arasında da kalmazsın hocam ya.

Geri
Yukarı