Monster vs Lenovo

Bütçe
7500-9000
Hocam arkadaşın evde oynamaktan başka amacı yok bu durumda masaüstü hem ucuz hem performanslı hem de uzun ömürlü.
Tabii kendi kararı. Bizde laptopun iyi olduğunu biliyoruz ama amacına göre.

Hocam yukarıdaki sorunuza sık yer değiştiririm diye cevap vermiş. Bence daha fazla masaüstü diye zorlamayın.

Hocam yukarıdaki sorunuza sık yer değiştiririm diye cevap vermiş. Bence daha fazla masaüstü diye zorlamayın.

Sık yer değiştiririm derken nereler olduğu belli değil. Durmadan örnek amcamlara, dayımlara falan gidip oynamaksa tabii ki de laptop. Laptop taşınabilir olduğu için alınmaz mı? Arkadaş evde falan oynayacaksa zorlamasın 5000 liraya alacağı masaüstü o laptopu ezer.

Sık yer değiştiririm derken nereler olduğu belli değil. Durmadan örnek amcamlara, dayımlara falan gidip oynamaksa tabii ki de laptop. Laptop taşınabilir olduğu için alınmaz mı? Arkadaş evde falan oynayacaksa zorlamasın 5000 liraya alacağı masaüstü o laptopu ezer.

Hocam daha da deşmeyin, bir de günlük rapor çıkarsın nereye gittiğine dair size versin. Ona göre analiz yapın.
Hocam adam yer değiştiriyorum laptop lazım diyor, daha fazla diretmeyin.

Lenovo Legion Y540 kullandım bir süre cihazın anakartı kullandıgım 3 aylık süre içerisinde servis tarafından 3-4 defa değiştirdi sorunlu bir cihazdı açılmıyordu THH başvurumda kararın lehime çıkması sonucunda birebir aynı cihaz ile değişim yapıldı değişim yapılan cihazımda kendiğinden kapanıp açılmıyor cihazı aldıktan 1 hafta sonra yine anakartı değiştirildi cihazın kapanma sorunu çözüldü fakat Wi-Fi çalışmamaya başladı Coil Whine sesi zaten standart sanırım Legion'larda 2 cihazda da vardı ve rahatsız edici derecede çıkıyor ses ayrıca hoparlöründe senkron problemi var ve aldığım 2 cihazdada sesi %60'ın üzerine çıkardığımda cızırtılı çalışıyordu hoparlör ve fanları çok hızlı çalışıyor sürekli fan sesi de rahatsız edici YouTube'da sessiz oyuncu laptopu falan diye paylaştıklarında da çok şaşırmıştım fan sesi yüzünden kafe vs yerlerde kullanmanız imkansız cihazı servise göndermeniz gerekirse servisi çok hızlı aynı gün içerisinde anakart değişimini bile yapıyorlar fakat yalnızca anakart değişimi yapıyorlar sorununuzu kesinlikle çözmüyorlar Legion 540'da olan sorunların Legion 5'de devam ettiğini Lenovo forumda görebilirsiniz Legion 540'dan ASUS ROG G15'e geçtim çok memnunum Lenovo'nun tek güzel yanı kasası idi.
Lenovo Ideapad Gaming 3 laptopumu iade ettim ve 2 günde parası iade edildi. Malzeme kalitesi, klavyesi vs. çok güzel. Hafif ve yakışıklı makine. Oyunlarda kasma donma ani droplar vs. olmuyor. Ancak oyuna girdikten sonra klavye ısınmaya başlıyor. Sonra da eli rahatsız ediyor. Nedeni ise yan tarafta 1 tane fan çıkışı var ve yetersiz. Diğeri de klavye ile ekran arasında ısıyı klavye ve ekrana veriyor. Bir de iki tane fanı var ve ikisi de yan yana, biri diğerinden küçük. Fanlar sağ tarafta hiç sıcak değil orası ancak orta ve sol taraf ateş ediyor.
lenovo idepad 3sorun.jpeg

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı